Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunLo kérdése:

Szerintetek az normális ,ha egy kislány kihívóan öltözködik?

Figyelt kérdés

Pont sétáltam haza a munkahelyről ,mikor szembe jött velem egy kihívó ruhába öltözött kislány(max12) ,akinek vörös rúzsozzva volt az ajka.


(Most nem feltétlenül a vörös rúzsozson van a hangsúly ,hanem a nagy egészen.)


(Ezt a kérdést azért ide töltöttem fel ,mert a kihívó öltözködés fokozza a szexuális vágyakat.És így én szerintem emiatt a szexualitás kategóriába tartozik a kérdés.)



febr. 15. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Te lettél az erkölcsrendészet?


Attól miért kellene bárkinek másképpen öltöznie, mert például egyesek nem tudják a micsodájukat a gatyájukban tartani.

Arról nem is beszélve, hogy felnőtt férfiként semmi szexuálisan vonzót nem látok egy 12 éves kislányban...

febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én se ,de pl a pedofilok már annál inkább
febr. 15. 16:33
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát én biztos korainak tartanám, hogy a 12 éves lányom így öltözködjön. Viszont sajnos vannak idióta szülők akik a gyerekükben szeretnék megvalósítani saját magukat és idő előtt erőltetik ezeket a dolgokat. Aztán ha ezek hangadók a társaságban, a többi gyerek utánozni akarja őket és kialakul ez az őrület. Szerintem a gyerek az legyen gyerek!
febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Ugye eleve ez a normális szó egy elég bonyolult dolog.

Az hogy leutánozza az idősebbeket alapvetően normális.

Viszont nyilván lehetnek ebből problémák.

Vannak erről nagyon jó videók youtubeon(főleg angolul). De tömören az a gond ezzel a jelenséggel, hogy ezek a lányok külsőre egy érett lánynak tűnnek, emiatt nyilván felkeltik az idősebb fiúk(,férfiak) érdeklődését, viszont belül, érzelmileg, szellemileg ugyanúgy kislányok még, és ebből komoly lelki sérülések tudnak következni

febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

,,De tömören az a gond ezzel a jelenséggel, hogy ezek a lányok külsőre egy érett lánynak tűnnek, emiatt nyilván felkeltik az idősebb fiúk(,férfiak) érdeklődését, viszont belül, érzelmileg, szellemileg ugyanúgy kislányok még, és ebből komoly lelki sérülések tudnak következni"


Számból vetted ki a szót.

Köszi ,hogy ezt így megfogalmaztad!

febr. 15. 16:36
 6/18 A kérdező kommentje:
De egyébként jöhetnek még a vélemények,hozzászólások
febr. 15. 16:47
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát ő is szeretne dugni... 1-2 évvel idősebbel.
febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán… egy 12 éves lány először magában tudatosítsa hogy ő maga ki, egyáltalán hova tudja magát beleilleszteni a törtènetbe? A másik hogy egy 12 éves még csak lány, nem gyerek már annyira, de nem is nő.

Ebből következik hogy ezek a mai jánykàk 20-on 30 éves korukra is komolytalanok sokszor, mert a külsejükhöz képest, lelkileg, fejben, érzelmileg egyszerűen NULLÁK!

febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ismerek egy pár nőt ,akik 30-40 éves létükre olyanok ,mint egy lázadó tinédzser!18-20-25éves korukban leragadtak.

De viszont jó társaságok számomra.

febr. 15. 18:45
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Na erről beszélek… ezt is a nyugati liberàlis democsokráci hozta, mi szerint a nő adható - vehető hús, ugye a fejlett nyugat.

És akkor itt van hogy sok fiatal ostoba pitsa miért depressziós, mert vannak irreális igényei, mert nem talál maga mellé normális férfit, hát ezért!!!!!

Egy 12 éves lányban a szülő dolga a nőt megformálni, de nem ilyen példával kezdve, de nem is azzal hogy nő dolga csak a mosogatás főzés stb, ezt lehet közösen is csinálni.

Hány anya ül le a 12 éves lányával beszélgetni a nőiességről meg a szexről??? Semennyi vagy nagyon kevés, előbb belül kell a nőt felépíteni, nem egyből kirúzsozni meg rittyenteni.

febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!