Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetem normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetem normális, hogy engem melegként pont nem érdekelnek a drag showk, Madonna, Taylor Swift meg hasonlók?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen ismerkedésem egy meleggel, aki nem is értette miért nem ismerek híres drag starokat, sorozatokat stb. Nem tudom én melegként a férfiakat szeretem, nem a nőies nem tudom milyen nemű "férfiakat" vagy női sztárokat. Emellett szeretem a sportokat, olyan dolgpkat amikhez kézügyesség kell, műszaki dolgokat.

nov. 18. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy normális.

Íme, egy újabb ékes példája annak, hogy mennyire butaságok az ilyesmi sztereotípiák. Ismerek olyan full hetero férfiakat, akik imádják pl. Taylor Swiftet, és olyan meleg férfiakat, akik nem kedvelik.

A szexuális identitás nem határozza meg, milyen lesz az ízlésünk. (Ugyanez igaz minden egyéb elfoglaltságra, mint sportok stb.)

nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, normális. Minden embernek más az ízlése, és attól, hogy valaki meleg, nem kötelező neki ezeket az előadókat ismernie és szeretnie. Egyébként engem sem érdekelnek, jó, Madonnától van egyetlen cd-m, de nem mondom még rajongónak se magam.
nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Madonna nyolcvanas évekbeli dalai zseniálisak, szexuális orientációtól függetlenül. :)


Sokan sztereotipizálnak minket (pozitívan vagy negatívan), olykor még a melegek is így tekintenek magukra: hogyan öltözzek, hogyan viselkedjek, milyen írókat olvassak, hogyan gondolkodjak a világ dolgairól, hogy jó meleg lehessek.


Fiatalon én is beleestem ebbe a hibába. Próbáltam megkedvelni a transzvesztita showkat, miközben undorodom a női ruhába öltözött férfiaktól. Úgy éreztem, hogy nem vagyok igazi, toleráns meleg, így nem tartozom ehhez a közösséghez. Aztán idővel rájöttem, hogy meleg közösség nem létezik, mint ahogy heteró közösség sem. A szexuális orientáció kevés ahhoz, hogy összetartson embereket. De ez egy másik történet.

nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én sem rajongok az ilyen díva dolgokért. Attól mert meleg vagy, nem is kell feltétlenül. Lehet saját stílusod.
nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Én ki nem állhatott ezeket.. meg a melegek kb 90%-a..
nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak a melegeket érdekli taylor, modernkori michael jackson már a csaj
nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én melegként inkább a Bing Crosby, Judy Garland féle sztárokra bukok leginkább, az ilyen Taylor Swift-ek nem érdekelnek.
nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem hogy nem érdekelnek, hanem egyenesen undorítóak számomra! Ők azok, akik a homofóbiát fokozzák! Mintha ez lenne a céljuk!
márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!