Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen visszajelzéseke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen visszajelzéseket kaptatok eddig, ha kaptatok, arról, hogy milyenek vagytok az ágyban? Hogyan lehet leírni azt, hogy milyen egy lány az ágyban?

Figyelt kérdés

febr. 15. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az exem és a párom szerint is kell némi idő, amíg feloldódok, illetve nehezen hozok fel új ötleteket (mert zavarban vagyok és ezt ők is tudták/tudják), de amint megnyíltam, onnantól kezdve nagyon szenvedélyes és kreatív vagyok, valamint mindketten nagyon értékelték/értékelik, hogy sokat kezdeményezek.

Úgy fogalmazod meg az ilyesmit, ahogy te szeretnéd, illetve ahogy a párodat látod. Ezt is többféle módon lehet.

febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy a legtöbb ember hazug/nyunyó, és nem mondja meg ha valami nem oké. Illetve sokan hazudnak is, és inkább csináljak úgy hogy nem jó. Kevesen vállalnák a kockázatot a partner hisztije és lelépése egy visszatartó erő. Amelyik férgesebb, az majd szakítás után vágja a másik fejéhez.


Emiatt hiszi sok csaj, hogy jól tud szopni. Közben pedig kimondottan ritka, aki ügyes. Sőt azt vettem észre, hogy az építő jellegű kritikát sem akarják igazából.


Hetero férfi.

febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom hogy állandóan mászna rám, úton útfélen szexelni akar.

Ha nem lennék jó akkor nem tenne így.

Az exek is folyton hivogatnak.

Ha egy pasi nem jó nézek másikat. Gondolom ők is így vannak vele.

febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!