Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal nők között páran hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők között páran hogy mondhatják komolyan hogy idősebb férfiakkal volt legjobb a szex?

Figyelt kérdés

Itt is néhány párkapcsolati kérdésnél voltak olyan hozzászólók hogy írj a csaj hogy ő 25 éves és a legjobb szexuális élménye 43 éves férfival volt! WTF


Ezt vagy vicc vagy a csaj ilyen beteges szexuális életű, van ez a gerontofília hogy öregekkel akar szexelni.


Azért az egészséges 20-25 éves nők már a gondolatától is irtóznak az ilyesminek.



febr. 17. 10:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert ezt tapasztalták. Annak nagy a valószínűsége, hogy a 43 éves férfi férfiasabb, mint a 25 éves.

Az utolsó megállapításod igazságában (is) kételkednék.

Ki kéne próbálnod, hogy elhidd.

febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Az is számít, hogy milyen 40 évesről van szó. Az elhízott, vörös fejű, alkoholista, fogatlan Béla bácsiról, aki törzsvendég a sarki kocsmában vagy egy sportos, szexi, jóképű, tapasztalt férfi az emberünk?


Nyilván az utóbbi sem fog minden csajnak bejönni, és ezzel semmi gond nincs. De azért ne mondd nekem, hogy semmi vonzót nem látsz a 40 éves Brad Pittben vagy Javier Bardemben vagy Tom Hardyban. (Kéretik behelyettesíteni bármely sportos, jóképű negyvenes férfi nevét.)

febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 1


de csak nézz körül itt ilyen párkapcsolati kérdések között. A 20-25 ös nők elhánnyák magukat a 40+ os férfiaktól, nemhogy szexeljenek velük.


Ezért megdöbbentőek ezek a legjobb szex 40+ os pasival dolgok.

febr. 17. 10:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#3 Gondolom az meg sem fordul a fejedben, hogy nem azok mondják ezt, akik elhányják magukat a 40+-os férfiaktól, ugye?


Ez olyan, mint hogy valaki azt írja, hogy a vékony nőket szereti, a másik, meg hogy a kövér nővel a legjobb a szex.Nyilván nem a vékony nőkhöz vonzódó fogja azt írni, hogy a kövérekkel a legjobb.

Sikerül megérteni végre?

febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is van, olyan is van. Nő is, és 43 éves ember is.
febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

45 vagyok. Rendszeresen bejelentkeznek nálam 20-as éveik második felében lévő nők. És jó nők.

Mondjuk nem is vagyok külsőre lepukkanva és nagyjából értelmes is vagyok.

febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondhatja, mert úgy tapasztalta. Mi ezen a hihetetlen? Én is ezt tapasztalom. Érettebbek, jobban ismerik a női testet, szeretnék és tudják is hogyan lehet élvezetessé tenni az együttlétet a nőnek.
febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb egy 57 évessel volt, 27 éves koromban.
febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem sültek el 2perc után, mint te🤪

Aki itt tart agyban, hogy kizárólag a koron múlik a szex minősége, azzal biztosan nem jó. HA már lefeküdt vele, akkor vonzónak tartotta, akárhány éves, onnantól pedig egyenlő esélyekkel indulnak egy 20évessel, már csak a teljesítmény számít és simán lehet jobb az idősebb.

febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

17 évvel idősebb a (már) féfjem. Pontosan azert nem kezdtem egy.idő után korombelivel, mert azok még bulikázni akarnak, derogál fizetni az etteremben, és sorolhatnám tényleg...ennek tetejében pedig k*rva szarok, és önzőek az ágyban, és az élet egyéb területein is

Számomra szexuálisan is sokkal izgatóbb egy olyan férfi, aki, képes irányitani, van egzisztenciája, élete, és jó életet biztosít nekem.

febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!