Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden férfi a magasság meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi a magasság meg izom miatt sír, közben a legjobb nőket mindig átlagos magasságú nem kigyúrt férfiakkal lehet látni, nem jól látom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

azok sírnak ez miatt akik nem módosak.

ha módos vagy, szinte mindegy hogy nézel ki.

Igen pici az a réteg, akinek olyan a kisugárzása, dumája stb, hogy átlag küllemmel, és anyagiakkal megkap egy gyönyörű nőt.

2017. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem jól látod,aki jóképűnek jó genetikával születik,mindig azok viszik el a nőket,igen az összeset sajnos. Még ha pár kör erejére is,az sem baj,a nők akkor is csak kizárólag utánuk futnak...
2017. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mert nincs ennyi gazdag és/vagy szexi pasi. Ha csak a gazdag nem a 200 nettó már megint. A jóképű meg a felnyírt hajú, hipszter divatbubu.
2017. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
jól látod.
2017. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nem vagyok egy jóképű srác. Igyekszem ápolt és igényes lenni. A lehetőségeimhez képest jól öltözni, ez alatt azt értem, hogy nem kínai cuccokba járok, de pl. nem tudok adni egy pólóért mondjuk 8-9 ezer forintot. Igen csak csóró vagyok. Nincs kocsim és egy bérlakásban élek. 180 cm magas vagyok és 100 kg, egy kicsit pocakos. Talán annyi "pozitív" dolog van bennem, hogy nem iszok és nem dohányzok. Ennek ellenére mindig is szép barátnőim voltak. Ezt mások mondják, nem én. Természetesen volt, aki 1-2 hónapig volt mellettem volt, aki fél évig volt a barátnőm. Jelenleg 3 éve tartós kapcsolatban élek. Egy valamit csináltam talán jól azt, hogy nem vertem át őket, törődtem velük és figyeltem rájuk. És talán szerencsés is voltam. Egy biztos, hogy a normális nőnek nem kell sem pénz, sem kocsi, sem kocka has. Aki ezeket keresi, az nem kapcsolatot keres, hanem csak a külsőségeket, hogy menő legyen a család és a haverok, barátok előtt.
2017. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Én 197 centi magas, elég izmos (93 kg, sok izom) srác vagyok és nagyon szép barátnőm van, akit sokan irigyelnek is.


Ráadásul nem is olyan plázapi csás szépség (tonna smink, festett haj, sok parfüm, pi csás ruhák), hanem olyan kis édes, aranyos, természetes szépség. Aki ha felvenne egy szakadt farmert meg egy kockás inget, nulla sminkkel, akkor is látod hogy tetőtől talpig milyen jó csaj és gyönyörű.


25/F

2017. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem tűnt volna fel, az alacsony pasik szoktak panaszkodni - hozzáteszem teljesen jogosan - a magasságuk miatt. Akkor miért olyan meglepő, hogy átlagos magasságú férfiakat látsz csajokkal? 😒

A nők csak az alacsonyakat ignorálják.

#6: Szerinted ki a franc kíváncsi erre az önfényezésre? Eddig is tudtuk, hogy a magas, nagydarab pasiknak tuti csajaik vannak. Nem kell fényezni az egódat! 😡

2017. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7:

Csekkold a kérdező írását és az 1-5 válaszokat.


Rengetegen írták, hogy nem fontos a magasság és az izomzat. Rajtad látom hogy tudod fontos, de olvasd el az előtted lévő válaszokat és meglátod hogy sokan nem tudják.

2017. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert kigyúrttá a válni könnyebb mint olyan gazdaggá válni hogy a jó nők tapadjanak :)
2017. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Arra nem tudok irigy lenni, amikor egy "bomba" csaj azért van együtt egy pasival, mert izmos vagy, mert gazdag vagy azért, mert jó kocsija van. Ezek mind múlandó dolgok. A normális csajok nem az ilyen dolgokra mennek rá. Nekik az a fontos, hogy az adott pasi milyen velük. Persze a tini csajok ez az ideál, hogy magas legyen, izmos, jóképű sok pénze legyen. Aztán ahogyan felnőnek rájönnek, hogy ezek nem sokat érnek.
2017. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!