Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rájöttem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha rájöttem hogy akivel eddig játszottam egy játékba hogy kiskoru en pedig 22vagyok és mielott ezt leirta en szerelmes voltam belé.De o meg most is szerelmes belem csak nem akarta tovabb titkolni.Most h tovab?

Figyelt kérdés
Ti mit tennének?

febr. 19. 21:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Várd meg, amíg nagykorú lesz. :D Mikor született?
febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
mivel nem vagyok prdofil, igy odébb állnék, mint minden értelmes ember
febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megtudtad, hogy kiskorú nem fordult meg a fejedben, hogy ejteni kell a dolgot???
febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mert sok éves barátság van e mögött
febr. 19. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk értem én hogy kiskorú, de a 17 is kiskorú pl. Ha te 22 vagy és ő 17, vagy esetleg 16 akkor mi az aggodalom tárgya? Hogy merül fel a pedofil vágy? Mégis hány éves? Milyen játék és miért szexuális kategória ez?
febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Ez fontos infó lenne.
febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire parázol akkor 14 vagy alatti. De azt írod több éves barátság. Hát, jóbarát, egy aranyhal is megverne téged amőbában ha nem esett le, hogy kb 10 éves volt anno.
febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Jah, hogy te vagy ez. Legalább a kort ne változtatnád egyik kérdésről a másikra..

febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy! Ennyi.
febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy másik kérdésben írta h a kiscsaj 12 éves, bár ott magát 20 évesnek említette, szóval kicsit sántít a story.
febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!