Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rájöttem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha rájöttem hogy akivel eddig játszottam egy játékba hogy kiskoru en pedig 22vagyok és mielott ezt leirta en szerelmes voltam belé.De o meg most is szerelmes belem csak nem akarta tovabb titkolni.Most h tovab?

Figyelt kérdés
Ti mit tennének?

febr. 19. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha 16-on felul van,akkor nem problema. Nekem nem valtoznanak az erzeseim.
febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
#10 Jó tásaságban repül az idő. Viszont az tök jó, akkor már a kislány is van 14. 🤣
febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
WTF? Nem jössz rá egy szimpla kommunikációból, a szóhasználatból hogy egy gyerekkel társalogsz? Haver akkor még te is az vagy fejben 😂
febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél bele szerelmes, most hogy tudod a korát
febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!