Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lány beszél velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány beszél velem a szexről?

Figyelt kérdés
Akkor megbizik bennem?
febr. 20. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor friendzone-ba kerültél!
febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Bezony.
febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem a párod akkor az elsőnek van igaza.
febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Az már jóóó...
febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélek én is a szexről azzal akivel ismerkedem de én azért mert szeretnék vele lefeküdni...
febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Vagy csak szeret hencegni. Sok nő érzi, ha egy pasinak bejön és húzza a fejét azzal, hogy mesél arról milyen volt a szex ezzal-azzal. Ezzel is szívatja a pasit aki oda van érte. Persze akinek mesél attól soha nem akar többet, mint hencegni, szívatni. 28N
febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Több oka lehet, nyilván kel egyfajta bizalom, de pl én is jártam úgy, hogy többet akartam, de kiderült, hogy friend zónában vagyok...

Na azóta rövidre zárom az ilyen köröket.

febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem a csajod, akkor bizony tényleg mélyen vagy a friendzone-ban. De ha neked ez megfelel (tehát nem akarsz többet a leányzótól) akkor oké.


Nekem is volt olyan csaj, akivel rendszeresen chateltem és alapos részletességgel ecsetelte a szexuális viszonyait, hogy pl. benne megy el a srác és folyton kifolyik az egész...

febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Bizalom van, de az már más kérdés, hogy friendzone bizalom, vagy dugni is akar veled. Ha túl sokat beszél a szexről, de arról sosem hogy együtt bármit is csináljatok, még halvány utalás sincs erre akkor max. beszélni fogsz a csajjal a szexről, de csinálni vele sosem.
febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem minden esetben barátzóna sőt ha a mostani korosztályt nézzük akkor 100% bszni akar
febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!