Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek bejön ha egy lány sokszor beszél a szexről és utalásokról?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk tetszik nektek valaki vagy ismerkedtek és mondjuk van valamilyen téma aminek köze nincs a szexhez pl. nem tesz a husgombocba rizst mert hizlal hanem csak húst. És ebből szexuális gondolatot csinál és olyan hangsúllyal adja elő.


Na értitek. Nem tudom normálisan leírni. Tehát nem egy prud, vannak szexuális viccei és kapható a témára.


2017. nov. 13. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát......attól függ...tinikorban még jó...

De nekem unalmas és idegesítő lenne ha folyton ezzel viccelődne.

2017. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
nekem bejön, s benn vagyok az ilyen flörtölésbe... Veled? Kezdjük? :)
2017. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

#2. És ha a kérdező hapsi ? :O

31/f

2017. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem ettől leszek felnőtt, de hát ezzel végül is nem ártasz senkinek.
2017. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és már javában felnőtt.
2017. nov. 13. 19:11
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én tinikoromban minden ilyenből viccet csináltam, azóta kinőttem ezt és lett női tartásom, vadidegenekkel nem beszélek egyből a szexről. Persze kapcsolatban teljesen normálisak az ilyen viccek, de hacsak nem egyéjszakás kaland akarsz lenni, idegen pasikkal ne ilyen módon ismerkedj.
2017. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Banki utalásokról? Be.
2017. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Felnőtt. Mondjuk úgy hogy közelebb állok a húszhoz mint a harminchoz.
2017. nov. 13. 19:14
 9/23 AchromaticSmarties ***** válasza:
miért is ne
2017. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyan 40-es nőt,aki ilyen,de inkább ez visszataszító,közönséges,mint vicces.Viccelgetésből már kinőttem én is,nem utalgatok,hanem kimondom amit gondolok a szexről,vagy hogy kívánom a másikat,de mindezeket érzékien.
2017. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!