Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog,hogy a 17 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog,hogy a 17 éves lányom nem számol be a szexuális életéről?

Figyelt kérdés
Nyáron 18 lesz,a barátja pedig nemrég lett 19. Hétvégente ott alszik nála,gondolom már nem szűz. Semmiről nem számol be nekem,pedig kiváncsi vagyok és érdekelne. Szerintetek felhozzam neki? És ha igen,hogyan? Aggódom érte,leginkább a védekezés idegesít,soha nem beszéltünk ezekről a dolgokról ,de suliban gondolom beszéltek ezekről,nagyon csinos és sportos úgyhogy képtelennek tartom,hogy szűz. Aggódó anya

febr. 25. 03:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha nem beszéltetek ezekről a dolgokról akkor normális. Neked kellet volna olyan kapcsolatot kialakítani, hogy erről (is) szabadon tudjatok beszélni az ilyen témákról is.
febr. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Igazából erre nehéz válaszolni, az ha semmit nem mond el, talán nem normális, de kérdés, hogy eddig mennyire beszélgettetek róla.

Viszont, azt semmikepp nem ajánlom, hogy feszegesd a témát, ha nem akarja elmondani valamiért.

febr. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Az kevésbé normális hogy te totál hülyének nézed.

febr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Megszopatva biztos meg van már a csaj, az 100%
febr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Az első ott alvások előtt kellett volna talán felhozni a témát védekezés szempontjából. Pl. ugye tudod azt ezt meg azt..meg hogy aggódsz érte ilyen meg olyan szempontból, de ha tisztában vele vagy ő valamilyen megnyugtató választ ad akkor nem kellene aggódni.

Esetleg megkérdezni, hogy szüksége-e van e valamilyen támogatásra (itt tanácsra gondolok)

Azért valószínű, hogy a barátnőivel ilyen dolgokról beszélgettek ebben a korban. Fiúnak is tájékozottnak kellene, hogy legyen ilyen idősen.

febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk még van eddig néhány év remélem (14 éves a lányom), de őszintén szólva én a részletekről nem akarok tudni. Természetesen az utóbbi pár évben voltak beszélgetéseink ahogy tinikorba lépett, mikor mi volt aktuális épp, úgyhogy képben van a dolgokkal. Nem hiszem hogy attól lennék jó anya ha a kezébe nyomom az óvszert
febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Én azt furcsállnám, ha beszámolna róla.
febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Tipikusan annak a példája, mikor a szülő elfelejti, illetve szándékosan nem gondol arra az egyszerű közhelyre, hogy a gyerek a szülő tükörképe.

Ha te soha nem beszéltél vele a szexről, akkor ez gondolom egy kínos téma, egyfajta tabu köztetek, érted, aggódó anyuka?

Talán ha vetted volna a fáradságot és foglalkozol a lányoddal (gondolom nem csak a szexuális felvilágosítást hagytad ki az életéből), akkor most annyira nem kellene aggódnod. Talán nem az iskolára kellene bízni ezeket a dolgokat.

És most is, ahelyett, hogy vele beszélnél, ide írsz ki kérdéseket és hazudod azt, hogy aggodsz és hogy anyuka vagy.

Mert valaki nem attól lesz anyuka, hogy leszült egy gyereket, hanem hogy foglalkozik is vele.

febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Normális dolog, hogy a 17 éves lányodnak van magánélete.

Tudod, ez a fogalom azt jelenti hogy partnerén kívül nem tartozik másra.

febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,elgondolkodtatóak.

Aki azt írta,hogy az én hibám,azzal egyet tudok érteni,hisz amikor olyan korba lépett már akkor fel kellett volna hozni ezt a témát,de sosem tettem. Mikor pedig akartam,akkor már összejöttek a barátjával. Az is igaz,hogy ez privát dolog ahogy többen is írták,de ha valami gond lesz az már nem lesz privát hanem az én gondom lenne.. egy éve vannak együtt

febr. 25. 11:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!