Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog,hogy a 17 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog,hogy a 17 éves lányom nem számol be a szexuális életéről?

Figyelt kérdés
Nyáron 18 lesz,a barátja pedig nemrég lett 19. Hétvégente ott alszik nála,gondolom már nem szűz. Semmiről nem számol be nekem,pedig kiváncsi vagyok és érdekelne. Szerintetek felhozzam neki? És ha igen,hogyan? Aggódom érte,leginkább a védekezés idegesít,soha nem beszéltünk ezekről a dolgokról ,de suliban gondolom beszéltek ezekről,nagyon csinos és sportos úgyhogy képtelennek tartom,hogy szűz. Aggódó anya

febr. 25. 03:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Illetve még azt fűzném hozzá,hogy én az ilyenekről beszámoltam anyukámnak és megbeszéltük,nyilván más világ volt,46 vagyok már
febr. 25. 11:20
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

11


Így van, más világ volt, de r.ibancok már akkor is voltak.

Ezt most nem a lányodra értettem.

De az már biztos, hogy nem szűz.

febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt simán megkérdezheted, hogy mivel és hogyan védekeznek.

Legfeljebb nem válaszol...

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez a szex téma miért tabu sok családban?

Ez az egyik legfontosabb dolog egy ember életében, és pont erről nem beszélnek? Hagyják, hadd dolgozzanak az ösztönök?

Nálunk a szex egyáltalán nem volt tabu téma, sokat beszéltünk a lányommal róla, és persze a védekezésről is.

Én, mint apa egy órával előbb tudtam meg amikor elvesztette a szüzességét mint az édesanyja - mert én értem előbb haza, de amint a nejem belépett, azonnal neki is elmesélte, mert ez nagy dolog volt az életében!

Azt azért hozzátenném, hogy kapásból elmondta hogy hogy védekezett, és azt is, hogy a fiúnak mennyire nem volt ismerete a védekezésről - úgyhogy a fiúban ne bízz, lehet hogy ő is olyan "nevelést/felvilágosítást" kapott mint a lányod: semmilyent.

febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
más részről ez az ő magánélete. vagy nem ?
márc. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!