Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csúnyácskább, ducibb lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácskább, ducibb lányok, nők! Ti gondolkodtatok már valaha, hogy pénzért szopjatok? Ha lenne rá lehetőségeket megtennétek? Ha gondolkodtatok, és lenne lehetőség, miért utasítanátok el?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti. Csóró lennék bárkinek is ajánlatot tenni.


Ne legyetek álszentek, biztos átsuhant legalább egy pillanatig a nehezebb, megszorult napokban, helyzetekben, hogy egy szopással egy óra sem kéne és előrébb kerülnétek, amit egy tisztességes, de ilyen munka árához képest olcsó munkavégzéssel 8 óra alatt, vagy többel keresed meg.


Akik csúnyácskábbak, kövérek is emellé, így is biztos akadna, akinek mindegy a kinézet, csak jól térdeljen.


Őszintén, vállalnátok? Ha nem, miért nem? Méltóság, önbecsülés, stb, stb, de ha csak magatokkal kell elszámolni, netán nem is terveztek soha, hogy kapcsolatot kezdtek, szóval csak magatoknak kell megfelelni, miért ne.


febr. 28. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
meg
febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább maradok a cérnagyárnál.
febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a segííly...
febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam rajta, sokszor, de eleg nagy ellentmondasokba kerulok magammal, es inkabb atvitten szopok 8 orat mekiben.
febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy kérdező.

Miért azonosìtod a kövèrsèget a csùnyasàggal?


Te talán tökéletes vagy?

Láttam én már vékony, vagy átlag testalkatùakat is, akik nem voltak helyesek.


A Kövèr nőkben is van szép!

febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A prostikata kínáló oldalakon, annyi ocsmány nő van, és vannak beszámolóik, rajongóik, követőik, only fans oldaluk. Van igény az ilyen bányarémekre is.... van egy kollégám akinek kb. mindegy, ha C-D kosárnál nagyobb a melle. a felesége 160kg volt, most egy 120kg 42 éves nővel van eggyütt aki olyan szarul néz ki, hogy 60-nak mondtam....
febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!