Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Virtuális domina?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virtuális domina?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet érdekes egy virtuális domina? Ha minden feladatot képpel és videóval kell bizonyítani? Ezért fizetnek is?

márc. 8. 15:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ilyen Úrnőim. Fizettem is érte nekik rendszeresen, illetve cipőt rendeltem például.

Nagyon hiányzik, izgalmas volt.

márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ha hiányzik,akkor mi tart vissza?
márc. 8. 20:00
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol találjam meg az új Úrnőmet
márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 gabor49 ***** válasza:
ertelmetlen es penzlehuzas mazo-sub ferfikent soha nem mennek pénzes ugynevezett dominahoz 50/f
márc. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha úrnőt keresel, írj itt, add meg a gmailes címedet, s amikor írok, jelentkezz!


Várom 11-es!

márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem írok itt privátot


Igen, csináltam

márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én a covid előtt jártam egy dominához PEsten. A covid elején leköltöztem vidékre és nem volt opció az utazgatás, ezért maradt a virtuális megoldás.

Nekem nagyon bejött, nagyon kreatív volt. Erényövet kellett hordanom és minden nap teljesítenem valamit. Illetve rendszeresen keményen kellett edzenem és nem ehettem semmi egészségtelen kaját. Napközben meztelenül vagy női ruhában kellett lennem. Jó időszak volt

márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17# és mennyit kellett ezért fizetned, úgy nagyjából?
márc. 12. 15:41
 19/21 anonim ***** válasza:

Akkoriban egy óra 25-30 körül alakult, a virtuális dominálás az heti 1 alkalom ára volt, kb időben is annyit foglalkozott velem.

Videozás csak heti 1-szer volt, amellett minden nap küldtem neki magamról képet, ő meg írt 1-2 sort, meg a feladataimat. Volt hogy küldött magáról képet. De ennyi volt kb.

márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát, nálam nem ennyi.
márc. 12. 20:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!