Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha összejövök férfiként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök férfiként egy átoperált transz nővel akkor az LMBTQ szerint heteró vagyok?


márc. 11. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Az LMBTQ szerint igen.
Az LMBTQ szerint igen, de amúgy nem.
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Ehhez neked politikus kell, hogy tudd? Politikus nélkül nem tudod eldönteni a nemi orientációd?
márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes a szavazás is, de ki az az LMBTQ?
márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
A "transz nő" az férfi. Még akkor is, ha megcsonkítják, mert a nemünk bele van kódolva a sejtjeinkbe.
márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ ,hogy te minek érzed magad :D

Én egy hrt.-s transz lánnyal randiztam ,de ettől nem meleg még senki,ő meg még cuki is volt :D

márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Vannak olyan transzok, hogy meg nem mondanád róluk, hogy faszik voltak. Szóval szerintetek ha úgy dugod meg, hogy nem tudsz róla, akkor heteró vagy, de ha később elmondják, akkor bzi? Logikus
márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Miért érdekel, hogy minek minősítenek mások ha te jól érzed magad a bőrödben?
márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Attól függ ,hogy te minek érzed magad :D"


Ha burgundi csillámfaxlámának érzem magam, akkor az vagyok?

márc. 11. 22:22
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
#8 az LMBTQ lobbi szerint igen, s máris lobbizhatsz hogy vezessenek be még egy betűt a meglévő 26 mellé a mozaikszóba 😂
márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
mért olvasom ezeket a kérdéseket, felbasznak a válaszolók.. Transznő nem férfi, hanem transznő... fhu
márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 gabor49 ***** válasza:
20%
az FÉRFI ugyhogy nem vagy hetero
márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!