Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy szex mániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy szex mániás vagyok?

Figyelt kérdés

Csak annyit említenék hogy amióta elvesztettem a szüzességem tart ez, voltam már orvosnál is, de csak legyintetettek.

Nekem viszont ez már majdnem 1 éve problémám. Sok helyetben amikor meglátok egy férfit aki tetszik/vonzó, rögtön szexuális gondolataim támadnak annyira hogy gondolkodni se tudok rendesen. Illetve annyira kívánom a szexet mintha az éltetne.

Ez csak az miatt lehet mert fiatal vagyok, vagy esetleg tényleg kezelésre szorulok.


Szeretném kijelenteni hogy nem hirdetés és nem társkeresés a

szándékom ezt figyelembe véve kommentelj , köszi szépen a válaszokat. 😊



márc. 13. 17:57
1 2
 1/12 StevenUp ***** válasza:
11%
Fiatal vagy, és még nem dugtak meg rendesen. Semmi más bajod nincs. Kaptál egy ízelítőt a maszatolással amit szexnek hívsz. De belül tudod hogy több, nagyobb élvezet is lehet ebben a témában.. csak még nem volt dolgod olyannal aki keményen gerincre vágna, uralna, és úgy dugna meg, hogy mozogni se maradna utána energiád
márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
#1 mint pl te Steven? :) ;)
márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Azt viszont már megtanultam hogy amelyik kutya ugat az nem harap. Gondolhatom milyen jó lehetsz ilyen téren kedves Steven, pont az a gerincre vàgós fajta 🤣🤣
márc. 13. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

#1:

Szerintem pont fordítva van, mert az első élmény nagyon meghatározó.

Inkább azért lehet ennyire vágya, mert kapott egy kis ízelítőt a jóból.


Lehet az újdonság élménye miatt is, de a hormonok is játszanak ugye.

Normális, hogy vágysz a szexre, masztira, csak arra figyelj, hogy ez maradjon meg egészséges módon és persze ne fűvel-fával kertészkedj :D

márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Kamasz korban normális.

Fiúk 90% ilyen.

Lányoknak csak 10, de ők meglepődnek rajta.

márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 StevenUp ***** válasza:
14%
Ki beszélt itt rólam..? Én nem az a fajta vagyok aki itt promózza magát. Ezért (is) vagyok mindig lepontozva, mert nem kuncsorgok senkinek és nyilvánvalóan f*ságokat írok rendszeresen 🤷‍♂️
márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van bizony!
márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez normális.
márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor ez normális és majd csökken a libidód !
márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabor49 ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj szereted a szexet szereted ha dugnak so ilyen lány van élvezd az életet f
márc. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!