Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem b.zis nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem b.zis nővel szexelni meg együtt élni?

Figyelt kérdés

Most ezt ne tegyétek át a vicc kategóriába, komoly kérdés. Megfigyeltem hogy aki nővel van együtt huzamosabb ideig olyan csíra lesz tőle, meg belangyul. Szerintem egy jó fószerral sokkal menőbb meg férfiasabb együtt lenni meg megjelenni bárhol.

35 f



márc. 14. 08:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
A búzások úgy járnak, férfi a férfival.
márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen buta kérdés is ritkán születik. Nemhiába nézik le a búzákat a normális emberek.
márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig nőkkel voltam párkapcsolatban. Most is nagyon jól érzem magam a feleségem mellett. Én így vagyok boldog, és vállalom, ha emiatt egyesek b.zinak gondolnak.
márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
Böfögjél fingjál. Jó nagy barom vagy.
márc. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 gabor49 ***** válasza:
67%
a te dolgod inkabb nővel vagyok együtt mmint pasival 50/f
márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%
Én eddig úgy tudtam, hogy azok a b.zik, akik saját nembéli emberrel közösülnek. Akik ellenkezű neművel, ők a heterók. Vagy esetleg változott valami?
márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Senior Séf ***** válasza:
81%
16 éves korom óta, azaz 49 éve van/volt nőnemű partnerem. Jelentem, se buznyák, se papucs nem lettem.
márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Leventador13 válasza:
75%
De igen, nagyon b.zis hogyha egy férfi egy nővel él valamint hál. Hogyha szertnél hetero lenni szexelj meg egy férfit
márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
70%

Szóval mindenki, aki nőt szeret, dug, akit a nő izgat, egytől-egyig homokvár.

Megvilágosultam.

Kérdező, inkább ne terjeszd az eszméidet, a saját érdekében tanácsolom.

márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%

En laktam egyutt olyan novel, aki ugyanolyan igenytelen proli volt, mint te kerdezo. Megtalaltatok volna egymast, mint zsak a foltjat! Abban az esetben ha velem laktal volna, akkor az lennne a b.zis neked es ezzel a novel meg "faszis" a te fogalmaid szerint... az en fogalmaim szerint meg t.ho igenytelen p.raszt a magadfajta.

28F/bi

márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!