Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női harisnya illat, szag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női harisnya illat, szag fétis férfiakhoz kérdés? többit lent

Figyelt kérdés

Leginkább erősen Harisnya illat imádó férfiakat kérdezném, hogy a női harisnya, bármilyen den-es fajtájában, amikor szagoljátok ( Esetleg ha barátnőtök hord harisnyát.) csajotok harisnyáját, akkor a farkatok feláll tőle és spriccel ki belőle a sperma a szag-illat hatására? vagy volt e ilyen tapasztalat terén? erős vagy enyhe szaga barátnőtök harisnyáján? valaki ki próbálta már hogy a farkára húz rá harisnyát? mert állítólag ez is beindítja és feláll tőle...


A troll válaszók ha lehet nem kérném, és köszönöm a válaszókat..



márc. 14. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, feláll farkam harisnya illat hatására, és spriccel tőle, erős illata van a harisnyának..
Igen, feláll farkam harisnya illat hatására, és spriccel tőle, enyhe illata van a harisnyának..
Volt, hogy felállt tőle farkam a harisnya illata hatására.
Még nem próbáltam ki.
Nem szokott előfordulni...
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer megfogom köszönni aki válaszól majd...
márc. 14. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú haver te tényleg erősen fetisiszta vagy ha dugás, szopás, verés minden nélkül a'la natúr a harisnya szagolgatásától spontán eldurransz 😂
márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
2# Undorító hozzászólás volt, neked is ajánlom, mint másoknak, hogy miért romlott az oldal, ilyen kőagyúaktól, víz és gőzfejűektől: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..
márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem értékítéletet írtam, hanem tényt :) az un. exkluzív szintű fetisiszta vágyak teteje, aki már magára a fétis tárgyára kondícionálódott, önmagában az okoz neki örömöt, a normál szexualitásra már nem képes.
márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is kérdező a nemed írd ki...
márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a harisnyát a feleségemen, legyen az nyitott, vagy combfixes. Beindít a látványa, az illata. De elélvezni csak punciba, a dugástól tudok, miközben a harisnyás lábaujját szopogatom, nyalom. Vagy éppen a talpát, lábaszárát nyalom, habzsolom, puszilom, csókolom.

Van olyan is, hogy a farkamra húzza és úgy szop le, hogy a farkamon a harisnyával lövöm tele az édes kis száját.

márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# Férfi vagyok!
márc. 15. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a látványától, tapintásától áll fel.
márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem a harisnyás lábfejre fújt Lábspray illata tud beindítani (Scholl, Hansaplast). Nem durranok el tőle, de egyből beindul a fantáziám.. 😉
márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!