Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a leggusztustalanabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggusztustalanabb kérdés vagy beszédtéma amit perverzektől kaptatok privátban?

Figyelt kérdés
A jelenség főleg lányoknak ismerős: egy-egy válasz után özönlenek a privátok. Tele van a topic gusztustalan perverzekkel, akik csak privátban mutatkoznak meg igazán. Kíváncsi vagyok hogy ti miket kaptatok, lehet akár válaszban, akár privátban írni, természetesen felhasználónév mellőzésével.

#privát #fétis #pervbaiting
márc. 16. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Hogy hova élvezzen a csávó. De ezt elsőre tolta, köszönés nélkül. De azért én válaszoltam neki 😁


Szegénynek semennyi esze nem volt, mert a válaszomból (mindenkinek akinek van pici logikája) tudható volt hogy férfi vagyok, ráadásul hetero.

márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En perverz vagyok de elsőre tuti nem irom meg mik a vágyaim
márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

"Tele van a topic gusztustalan perverzekkel"


Az a baj, hogy itt garázdálkodnak rosszabbak is.. olyanok is amit már a törvény is büntet.

márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy egy válaszom után ha nem írom oda hogy pasi vagyok akkor van hogy egyből jön pár üzenet.

Van aki egyből képet küld én bolond meg egy időben meg is nyitottam őket.

A lég undorítóbb az volt amikor küldött egy képet a farkáról hogy beledugott egy elektromos fogkefét.

A válaszokat meg sem várva hogy pasivagyok és még heteró is jött a videó is hogy bekapcsolják és rezeg közben meg cipőfűzővel elszorította a heréit külön külön és súlyokat pakolt rá...

Sajnos a retinámva égett a jelenet...

márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
A legundorítóbb aki mindig a kutyával dugás felé akarta terelni a beszélgetést. Be kéne zárni az ilyeneket...
márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Az túlzás, hogy özönlenek.

Van pár hülye, azokra nyomni kell egy tiltást, azzal a nagyja letudva.

márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 mivel érdemel nálad ki valaki tiltást? Vajon én köztük vagyok? 😁
márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Mutasd a cicid" , "nyálazd be", "csak úgy cuppognál a farkamon"
márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon régen volt, de még mindig emlékszem rá, amikor egy pasi megkérdezte, hogy magassarkúban mászkálnék-e rajta, meg elnyomnám-e a cigit a hátán. Voltam vagy 15 éves.😅
márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Ezért is van kiírva, hogy 18 alatt sipirc.

Nem vagy lelkileg rákészülve, amit itt kapsz.

18 évesen se, de onnantól már magadra vess.

márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!