Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen punci jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen punci jön be leginkább?

Figyelt kérdés

Húsos, nagy csikló, kis ajkak, nagy ajkak, baba punci?

Leginkább azért kérdezem mert félek hogy az enyém nem szép, igaz minden punci szép és a maga módján tökéletes, de az enyém nem tetszik nekem, szerintem a legszebb az a baba punci és nekem sajnos nem ilyen van, nekem kis csikló, picit húsosabb és nagy ajkak.

Ha lehet normális válaszokat szeretnék, köszönöm előre is!


márc. 16. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az egészséges és üde illatú punci tetszik. Meg az, ha jó nedves mikor felizgatom a gazdáját 😍


Amiket írtál, azok közül a nagy csikló az, ami bejön nekem. A többi nekem egyformán tud szép lenni. De azért legyünk őszinték, nem minden punci szép. A tökéleteset meg majd megcáfolják azok, akik valamiért kitágultak

márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, hogy a legkevésbé sem számít a punci kinézeté. Ha kalandról van szó akkor úgyis megvan a vágy és nem fog érdekelni, egy kapcsolatban meg szintén nem az alapján fogod a másikat szeretni, hogy milyen.


Elképzelésem van arról, hogy milyen tetszik jobban vagy mi az amire azt gondolom, hogy húha.. de ez nem független az adott nő (biológiailag nő) személyiségétől és talán nem is a formára vonatkozik.


Nekem bejön, ha barnább ott egy picit a bőr és az is, ha nem teljesen van leborotválva.

márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen milyen ott lent.
márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
A szőrös!
márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
A szűz punci.
márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeségen agyalsz...
márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A nagy csiklós csupi
márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akinek tetszett #1 hozzászólás, azzal szívesen beszélgetek privátban is, egyedülálló vagyok.
márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a punci kinézetére irányult a kérdés, ezért én konkrétan erre válaszolok. Nekem nem egyforma minden punci, nálam abszolút a baba punci a nyerő. De ezzel semmi baj nincs, mivel nem egyforma az emberek ízlése. Van akinek pedig pont az ellenkezője jön be szóval no para.
márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Légy szives, ha szabad kérnem, privátban. Oké?
márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!