Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen punci jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen punci jön be leginkább?

Figyelt kérdés

Húsos, nagy csikló, kis ajkak, nagy ajkak, baba punci?

Leginkább azért kérdezem mert félek hogy az enyém nem szép, igaz minden punci szép és a maga módján tökéletes, de az enyém nem tetszik nekem, szerintem a legszebb az a baba punci és nekem sajnos nem ilyen van, nekem kis csikló, picit húsosabb és nagy ajkak.

Ha lehet normális válaszokat szeretnék, köszönöm előre is!


márc. 16. 10:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Úgy látom kérdező, nekem a tiéd pont nem jön be annyira. De ne aggódj, nem lényeges dolog párkapcsolatban és szexnél sem!


Úgyse ezen múlik hogy egy pasi rendesen bánik-e veled az ágyban vagy sem

márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek olyan amilyen
márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a leírást, akkor nekem tetszene szerintem. De nem ez a fontos
márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Legjobban a babapunci jön be. A lényeg, hogy legyen tiszta, ápolt és szeressem a "gazdáját"
márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kis szeméremajkas verzió jön be. Az első akivel elvesztettem neki, hamburgerpuncija volt, azt is imádtam. A nagy salátás puncit nem csípem . .
márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a babapunci pl egyáltalán nem jön be látványra (vagyis bejön, félreértés ne essék, de nem ez az ideálom). Tudom, általánosságban ezt tartják szépnek és esztétikusnak. De az én szememnek simán csak egy csík, meg olyan kislányosnak hat, nem annyira preferálom.

Nekem sokkal jobban bejön látványra a salátás punci, nagyobb csiklóval. Valahogy sokkal látványosabb, nőiesebb. Ráadásul amit tapasztaltam, könnyebb nyalni is és ujjazni az ilyet.

Illetve hozzátenném még azt is, sokkal jobban bejön, függetlenül attól hogy baba, vagy salátás, ha husisabb, teltebb ott a punci környékén. Vékony csajoknál láttam, hogy szinte csak a csont van ott, az valahogy nem jön be annyira.

Egyébként arra, hogy csúnya, vagy szép... Nem kell ezen rugózni, nem is azért szeretjük, hogy milyen kinézetre. Régen is úgy mondták ugye, hogya lányoknak csúnyájuk van, mintha a pina az csúnya lenne, de elég hülye beidegződés ez szerintem.

márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Csupasz baba a legszebb
márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagy, húsos, és lóg belőle minen, csupasz, nevtől fényes.
márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!