Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem érzem a péniszét, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a péniszét, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

A barátomnak átlag mérete van. Amikor beteszi, szinte alig érzem őt, és nagyon hamar is elélvez, kb fél percig bírja..

Így nekem az esélyem sincs meg hogy élvezzem a szexet, és nem tudom miért lehet. Nem fogok szakítani vele mert szeretem, csak ez az egy bökkenő, ami van. Tudtok tanácsot adni?


márc. 16. 15:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%
Én sem éreztem az egyik pasim, és csak 20 voltam, neki meg volt kb. 15 cm-es pöcse, lehet itt is csak ennyi a gond, ez nem a nő hibája. és azért férfiak az sem kellemes amikor orgazmust kell színlelni úgy, hogy semmit nem érez az ember . . .
márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11mi a faaasznak szinlelne, hogy a pasi azt gondolja milyen csődör. Ha nem szinlel akkor talán keresni akarja a megoldást,ha nem akkor feleslegesen vesztegeted az idődet kérdező
márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Ne a pénisztől akarj élvezni, az nem azért van.
márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó nah ne vicceljél már. Tipik kispöcsű megnyilvánulás.
márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
14: Mégis honnan a fenéből veszed, hogy a nők nehézkes orgazmusát pont pénisszel kéne elérni ami erre legkevésbé alkalmas ? Amelett hogy semmilyen evolucios oka sincs a nők orgazmusának.
márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
15-ös nálad valami tényleg nem oké. Szted miért van a hüvelyben 15 millió idegvégződés ? Viccből ?
márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

16: Azok az idegvégződések elsősorban a péniszhez fejlődnek ki, már embriókorban, amikor még nincs meghatározva a gyerek neme. Amikor eldől, hogy nővé válik az embrió, akkor azok az idegek a női nemiszerven oszlanak el véletlenszerűen, mert a férfi és női nemiszerv ugyan azokból a sejtképletekből alakul ki. De a nőknél nincs semmilyen funkciója az orgazmusnak a szaporodásnban, a nők orgazmusa véletlen maradvány, ezért olyan bizonytalan.

A lényeg, hogy NEM ugy lett "tervezve" az ember szaporodása, hogy a nőnek közben orgazmusa legyen.

márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

17 hát aki olyan áludományos és érzéketlen mint te, az ne is szaporodjon! Orgazmussal, meg anélkül se.


Egyébként a nők egy jó nagy részének egyáltalán nem nehéz hüvelyi orgazmust okozni aktus során. Értsd 5 perc alatt meg szokott lenni. Nagyon sokan képesek rá, legalább az 50% Hogy mégis miért nincs ennyinek az már másik kérdés.

márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18

Mi az áltudományos a 17-ben? Nem azért kérdezem, mert a 17 nézeteit vallom (szóval nekem fontos, hogy a nő jól érezze magát szex közben), hanem érdekelne, hogy mi nem stimmel abban, amit mondott.

márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Az egész marhaság. Az utolsó bekezdést nem kívánom cáfolni, mert teológiai témakör.


#18 voltam

márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!