Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem érzem a péniszét, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a péniszét, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

A barátomnak átlag mérete van. Amikor beteszi, szinte alig érzem őt, és nagyon hamar is elélvez, kb fél percig bírja..

Így nekem az esélyem sincs meg hogy élvezzem a szexet, és nem tudom miért lehet. Nem fogok szakítani vele mert szeretem, csak ez az egy bökkenő, ami van. Tudtok tanácsot adni?


márc. 16. 15:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bocsi nem írtam: részenként nézve is hamis állítások követnek hamis állításokat, ráadásul alárendelői szerkezetekkel van leírva. Tehát nem is sima szokásos csúsztatás vagy férremagyarázás, hanem kompletten egy ostobaság
márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18#-as egyet értek, ez az ember nem komplett.
márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Lehet h komplett. Egy komplett troll. Annak azért nem olyan ügyetlen 😉


Férfi vagy 22-es? Hány nővel volt eddig dolgod?

márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Bocsi 22, ezt természetesen irhatod privátban is.
márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, 34 éves, és 9 nővel volt eddig dolgom. Volt egy-két kisebb szex kaland, ezeket nem számoltam hozzá.
márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha már áltudományosnak lett kikiáltva, akkor reméltem, hogy rendesen meg lesz cáfolva és tanulok valamit az embrió fejlődéséről. De eddig ilyet nem láttam, ha ti se tudjátok, hogy hogy fejlődik ki a neniszerv, akkor honnan tudjátok, hogy áltudományos?


Azért mert valaki egy tapló még amit mond adott esetben lehet tudományosan helyes. Ha a karaktere alapján ítélitek meg, az viszont érvelési hiba, így sajnos kénytelen leszek utána olvasni a dolognak, mert úgy látom rendes választ nem kapok


Az mondjuk igaz, hogy a kérdés szempontjából ez eléggé offtopik.

márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Megérvelem tudományosan: A bizonyos hozzászóló válaszában lépten-nyomon ökörség van. Te amúgy nő vagy?
márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27

Tehát akkor nem úgy alakulnak ki idegsejtek, ahogy mondja. Akkor hogy?

márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

1 Nem, nem úgy alakulnak. Fiatal korban ez még plasztikus.


2 Azt írja ami nekünk a péniszbe jutott azok a női nemiszerven oszlanak el véletlenszerűen. Mondjuk azt se írta csóri, hogy melyik női nemiszerven... Meg mi az, hogy véletlenszerűen? Nagyon nem!


3 A matek sem stimmel. A csiklóban már egymagában is több idegvégződés van, mint a makkomon. + Ott van még a huvelyben lévők is. Márpedig nekem a nyele az már nem is igazán érzékeny szexuális ingerre. Szóval ez az egész marhára "párhuzamos" a valósággal


4 Hazugság, hogy nincs evolúciós szerepe a női orgazmusnak. Van neki! Erősíti az érzelmi köteléket, és motivál a szexre. Másrészt konkrétan a megtermékenyítésben is van előnye a hüvelyi orgazmusnak. Mondom előnye!


5 Gyakorlati tapasztalataim is homlokegyenest mást mondanak. Bizony, merthogy pénisszel lehet okozni hüvelyi orgazmust. Lásd fentebb


Dióhéjban ennyi. Most pedig válaszolj légyszives: "Mi van a lábad közt?" 😅

márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!