Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltál már Pesten a Freedom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már Pesten a Freedom Fetish partyn ?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok ? Milyen a közeg ? Igazából azt a tipik nyálcsorgató soha nem jön össze egy nő sem de dugni akarok féle pasikat akarom elkerülni (aki nem tudja elképzelni kik ők na ők szoktak mindenkire ráírni itt). Ezért érdekel hogy mindenfél jött ment emberke van ott ?
márc. 16. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudok, menni szoktam. A dress code-ot komolyan szokták venni, az elég jó szűrő. Amúgy én pl. nem tudom, beleesek-e ebbe a kategóriába, mert túl ronda vagyok, hogy a sötétszobán kívül bármi összejöjjön, de nem is írogatok rá itt senkire.
márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ritkán szoktam...
márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltam. Nyugi, az általad említett típus nem megy el semmilyen BDSM partira (sem swingerbe) csak a neten legénykednek. Egyébként is aki nem tartja a játékszabályokat azt pillanatok alatt kipenderítik.

Amúgy meg naggggyooooooooon jó buli van, érdemes meglátogatni! :)

márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!