Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már BDSM partyn?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már BDSM partyn? Milyen tapasztalatotok van az ilyen eseményekről? Érdemes elmenni rá?

Figyelt kérdés
Egy ideje már gondolkodom rajta hogy elmenjek egy BDSM rendezvényre. Ha jól láttam alapvetően három rendszeresen szervezett esemény van (Luxuria, Freedom Fetish, Ministry of Freedom). Ezek közül volt már valaki innen valamelyiken? Milyen élmény? Mik a tapasztalatok? Miről szólnak ezek az események? Érdemes elmenni valamelyikre? Ha lenne hasznos információtok valamelyikről azt megköszönöm!

jan. 27. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Luxuria
Freedom Fetish
Ministry of Freedom
Más, megírom
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
No de pasi vagy csaj vagy?
jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Mit keresel, attól függ


45/F/dom/hetero

jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretséget, társaságot keresni, élményt szervezni egynek elmegy. Ha partnerkeresésben is gondolkozol, akkor erõsen attól függ, hogy férfi vagy-e vagy nõ, illetve szub, vagy dom. A pasik, illetve a szubok súlyosan felülreprezentáltak, szóval a domina csajoknak áll nagyon a zászló.
jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én Kink Paradise fétis partin voltam. Bdsm-ről szól, ez iránt komolyan érdeklődő emberek vannak. Lehet beszélgetni, vannak szobák ahova el lehet vonulni, de nyilvánosan is lehet játszani. Én partnerrel voltam, aki ráadásul a rendezők közé tartozik, illetve szerepelni is szokott a szimpadon szóval nem ismerkedni mentem. Egyébként zömében párok vannak. Nyilván vannak egyedül állóak de kevesebben.
jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
4: szimpadon? Ügyes.
jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

#5 Jól van na , elírtam.

Színpadon akart lenni... Te még nem írtál el semmit telefonon?

jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire nem.

A kérdésre válaszolva: voltam, és nem azt kaptam, amit vártam. A Ministry of Freedom egyik rendezvényén voltam háromszor is, gyenge diszkó volt, aztán egy-két előadás, amit nem igazán lehetett látni a tolongás miatt. Többre és jobbra számítottam minden alkalommal.

jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
MOF-os partin már voltam egypáron, a társaság határozottan szimpatikus, vannak akiket ott ismertem meg és partikon kívül is össze szoktunk jönni, programokat szervezni.
jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!