Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme a kamu, megrendezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a kamu, megrendezett pénisz statisztikáknak?

Figyelt kérdés

Egy másik oldalon "összetűzésbe" keveredtem egy másik felhasznűlóval az átlagos pénisz méretről. Állította, hogy a 13-14 centi az átlagos a statsiztikák szerint, én meg, hogy legalább 15, de inkább 16-17 már az átlagos. Ez az én tapasztalatom (meleg vagyok) és a többi meleg, illetve női ismerősöm véleménye is (ez kb 5 másik ember). Valahogy egyikünk tapasztalata szerint sem a 13 centi az átlag.


Utánaolvastam és találtam több statisztikához is leírást, ahol pl az életkor, származás fel volt tüntetve. És itt jön a lényeg.

Sok tanulány esetén öregebbeket vizsgáltak, volt ahol sok ázsiait, pedig brit tanulmány volt. Mint azt tudjuk az ázsiai férfiak pénisze kisebb, az idősebbeké meg egyrészt kisebb, mint a fiatal generációnak, másrészt már lehet nem is áll nekik annyira.


Mi értelme ilyen módon befolyásolni a statisztika eredményét?


márc. 17. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi értelme ennek a kérdésnek?
márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek akkor lenne értelme, ha régiók, életkor, származás és életmód szerint csinálnák a felmérést. Szerintem itt Magyarországban az átlag vhol 14-17cm között van. 13cm sztem már túl kicsi lenne, de a 18+cm meg már sok.
márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas már ez a f@szméregetés. Annyi amennyi,úgysem tudtok rajta változtatni.L.
márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Maga lenni még 12 éves? Nem? Akkor miért érdekelnek a statisztikák? Nem fog nagyobb/kisebb nőni a lábad közé, s ami közel kerül hozzád az is csak éppen akkora lesz amekkora.
márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem bincs bajom a méretemmel.


Azért érdekel, mert folyton ezzekel a statisztikákkal jönnek az emberek, amikor felmerül a méret kérdése. És szerintem amúgy érdekes, hogy hogyan befolyásolják az eredményt.

márc. 18. 07:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Folyton??? Mikor, hol? Csak mert a mi köreinkben soha nem volt téma, hogy kinek mekkora, mi az átlag, stb. Egyszerűen nem beszélünk ilyenekről.
márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem halvány lila fingom sincs, hogy körülöttem kinek mekkora, vagy a pasijuknak kinek mekkora.


Szerintem te olyan emberekkel ismerkedsz, akik ilyenről szeretnek beszélni, ezért tudod, ami viszont azt jelenti, hogy egyáltalán nem vagytok reprezentatív minta, közel se. Vagyis 0-t ér a tapasztalatotok, amikor az átlagról beszélünk.

márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi értelme van hogy ezen rágádsz, menj és méregesd a búzások farkát.
márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokadjára ugyanaz a kérdés, és szerintem ugyanaz a gyerek is írja naponta. Próbálja hitegetni, hogy a mostani generációnak nagyobb, vagy nem tudom.
márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sph fétise van
márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!