Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme a kamu, megrendezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a kamu, megrendezett pénisz statisztikáknak?

Figyelt kérdés

Egy másik oldalon "összetűzésbe" keveredtem egy másik felhasznűlóval az átlagos pénisz méretről. Állította, hogy a 13-14 centi az átlagos a statsiztikák szerint, én meg, hogy legalább 15, de inkább 16-17 már az átlagos. Ez az én tapasztalatom (meleg vagyok) és a többi meleg, illetve női ismerősöm véleménye is (ez kb 5 másik ember). Valahogy egyikünk tapasztalata szerint sem a 13 centi az átlag.


Utánaolvastam és találtam több statisztikához is leírást, ahol pl az életkor, származás fel volt tüntetve. És itt jön a lényeg.

Sok tanulány esetén öregebbeket vizsgáltak, volt ahol sok ázsiait, pedig brit tanulmány volt. Mint azt tudjuk az ázsiai férfiak pénisze kisebb, az idősebbeké meg egyrészt kisebb, mint a fiatal generációnak, másrészt már lehet nem is áll nekik annyira.


Mi értelme ilyen módon befolyásolni a statisztika eredményét?


márc. 17. 18:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#6,7 Azt az interneten értettem. Követek több +18-as fórumot, ahol, külföldi és magyart is, ahol hetente feljön a téma és mindig ezeket a statisztikákat linkelik. Azt én sem tudom, hogy a barátnőm pasijának konkrétan mekkora, ilyet nem szoktunk beszélni, de az átlagról már beszéltünk.


Konkrétan ilyen kérdést én nem nagyon láttam. Sok méret kérdés van, de olyan, hogy mi értelme van a kamu statisztikáknak, mert szerintem egyértelműen azok, nincs.

márc. 19. 15:15
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!