Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transz lányként 55 kg-os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányként 55 kg-os fogyáson mentem végig. A fogyás már a hormonterápia előtt megkezdődött, de nagyon sok felesleget a terápia közben veszítettem el. Szerintetek a képek alapján csak fogytam vagy azért volt lányosító hatása az eddigi terápiának?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves transz lány vagyok és mint említettem, rengetet lefogytam és nem tudom, hogy csak fogytam-e vagy azért lányosodtam is az elmúlt 16 hónapos hormonterápia által?


Ha nem gond, a képeket linkben küldeném privátban. Ide nem nagyon akarom kitenni, mert félek a beszólásoktól.


Akik őszinte visszajelzést adnának, azoknak nagyon hálás lennék.


Kérlek, legyetek őszinték. Üdvözlöm a konstruktív kritikát is, de bunkók ne legyetek azért, mert transz vagyok.


Tényleg nem tudom eldönteni, hogy nálam csak fogyásról van szó vagy azért lányosodtam is. Az ösztrogénem nem volt folyamatosan ugyanazon a szinten, mindig fluktuált. Ezért is aggódom. Már másik endokrinológusnál vagyok, aki kompetensebb sokkal és tesz azért,hogy az ösztrogénem mindig a nőknél szokásos szinten maradjon.


Aki erre szán időt, annak nagyon hálás lennék.


Köszönöm szépen előre is!


márc. 18. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Mondok szívesen véleményt! :)
márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2. Nem hallottál sem az interszexualitásról és a Swyer Szindrómáról és a de-la-Chapelle Szindrómáról sem.
márc. 18. 17:54
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
57%

Főleg a képek alapjàn.


Semmi baj azzal, ha figyelemhiànyos vagy, de ne ezen a módon pótold màr, Bro.

márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok figyelemhiányos, csak érdekel, mert én nem tudom megítélni.
márc. 18. 18:12
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Én arra lennék kiváncsi hogy ezzel mit akarsz elérni, ha ez teljesen sikerűl?
márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
6,7 és nyolc. Nem és nem vagyok homoszexuális férfi.
márc. 18. 19:06
 7/17 A kérdező kommentje:

8, tévedsz.

7. Hatos írta.

márc. 18. 19:14
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Én adok őszinte és normális visszajelzést, ha küldesz képet. Szerintem a transz lány az nem férfi.
márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

15. Olvass az interszexualitásról, a Swyer Szindrómáról és a de-la-Chapelle Szindrómáról és akkor gyere okoskodni.


Puszika transzfób.

márc. 18. 19:25
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is elküldheted.


Unokatesóm crossdresser, az ő képeit szoktam látni férfiként és nőként is.

márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!