Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transz lányként 55 kg-os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányként 55 kg-os fogyáson mentem végig. A fogyás már a hormonterápia előtt megkezdődött, de nagyon sok felesleget a terápia közben veszítettem el. Szerintetek a képek alapján csak fogytam vagy azért volt lányosító hatása az eddigi terápiának?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves transz lány vagyok és mint említettem, rengetet lefogytam és nem tudom, hogy csak fogytam-e vagy azért lányosodtam is az elmúlt 16 hónapos hormonterápia által?


Ha nem gond, a képeket linkben küldeném privátban. Ide nem nagyon akarom kitenni, mert félek a beszólásoktól.


Akik őszinte visszajelzést adnának, azoknak nagyon hálás lennék.


Kérlek, legyetek őszinték. Üdvözlöm a konstruktív kritikát is, de bunkók ne legyetek azért, mert transz vagyok.


Tényleg nem tudom eldönteni, hogy nálam csak fogyásról van szó vagy azért lányosodtam is. Az ösztrogénem nem volt folyamatosan ugyanazon a szinten, mindig fluktuált. Ezért is aggódom. Már másik endokrinológusnál vagyok, aki kompetensebb sokkal és tesz azért,hogy az ösztrogénem mindig a nőknél szokásos szinten maradjon.


Aki erre szán időt, annak nagyon hálás lennék.


Köszönöm szépen előre is!


márc. 18. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Sírok a kommenteken. 🤣🤣🤣🤣🤣
márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Megnéztem a képeket Kérdező. GRATULÁLOK!! Tényleg. Önmagában a fogyás miatt is, le a kalappal. Nagyon jól áll. Igen, szerintem nőiesedsz is, az első két lányos képeden majdnem teljesen lányos képed van! Nincs az "olcsó" transzok többségére jellemző "ló fejed" egyáltalán. A második két lányos képeden még van fiús beütés. Gondolom további hormonterápia kell még plusz esetleg plasztikai műtét, de kifejezetten jól haladsz!!
márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi 19 :-)
márc. 18. 19:45
 14/17 anonim ***** válasza:
41%
Én kíváncsi lettem, tényleg olyan látványos-e az átalakulás. Családod mit szól hozzá?
márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Az első és a második kép között nagy a különbség, tényleg mintha nem ugyanaz az ember lenne rajtuk. Kár, hogy nem egész alakosak, akkor lehetne többet mondani a fogyásról, meg a nőiesedésről.
márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Szívem, ezt ne itt a homofób transzfób gyökerek között kérdezd meg, tisztelet a kivételnek aki tudott normálisan válaszolni

írj rám és beszélgetünk (mtf hogy hiteles legyek- buták ahhoz hogy tudják mi ez a 3 betű) 🤭

márc. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
70%

Kedves kérdező, ha gondolod, én is szívesen mondok véleményt🙂 A biológiai nők mellett a transz nők is vonzanak, úgy gondolom ezek alapján objektív véleményt tudnék mondani. Várom megkeresésed👍🙂

28F

ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!