Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a "farok"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a "farok" szó a férfiak nemi szervének megnevezésekor? De hétköznapi használatban a többi szó is hasonlóan fura vagy erőltetett vagy durva (fasz, hímvessző, pénisz).

Figyelt kérdés

márc. 19. 14:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne a megfelelő szó szerinted?
márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1


Hát éppen ez az... nem tudom.


Fütyi? 😃

márc. 19. 14:43
 3/26 anonim ***** válasza:
Jaja szerinted mi lenne a megfelelő szó a hömpörő? 😂
márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Lehet prüd vagy,

Mi lenne neked a jó 🤔

márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Fütyi a kis fiúknak van

Akik még nem ivarérettek

Szerintem azt nevezzük így

márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged. Mi nem beszélünk erről,vagyis sehogy nem használjuk,kivéve munka közben,amikor káromkodunk,de akkor a "f@szom" az elfogadott.
márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Simán lehet, hogy prűd vagyok. Meg még nyelvtanár is...


Deakkor is fura, hogy a "punci" olyan aranyos, normális, bárki által bármikor használható szó. A "farok" meg... brrrr. Ráadásul mindenféle állatnak van farka, jellemzően a végbélnyílás felett.

márc. 19. 14:49
 8/26 A kérdező kommentje:

* De akkor


6


Bocs, de ha akár férfi, akár nő vagy, nem használsz szót a férfiak nemi szervére? Ezhogylehetmár.

márc. 19. 14:52
 9/26 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáját tanár úr :)
márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
F. vagyok. Úgy lehet,hogy nem beszélgetünk erről,szóba sem kerül,így nem kell rá használni semmiféle kifejezést. Ha valamiért kivételesen mégis,de ezen gondolkoznom kellene,hogy mikor,miért,akkor a "cerka" amit mondok.
márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!