Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki megcsinál valamit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki megcsinál valamit a párjának, mert fél, hogy kellemetlen következményei lesznek ha nemet mond? Ha igen mi az és milyen negatív következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak szexuális téma érdekel.

márc. 21. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Nincs semmi.
Bármit megtudunk beszélni.
Van. Szexuális tartalmú
Van. Nem szexuális tartalmú
Egyéb
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Például?
márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szexuális temakörben írtad gondolom itt elsősorban arról van szó.Nalunk nőként volt olyan kérésem amibe a férjem nem ment bele..és mivel a házasságom fontosabb letettem róla!
márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálunk szexuális téma volt. Párom régebben sok mindent megengedett BDSM témában, mert félt hogy nekem ez annyira fontos hogy ha nem lesz akkor vége. Ez már régen volt. Azóta megbeszéltük és minden oké. 5 éve vagyunk együtt
márc. 21. 10:42
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Lenyírom a füvet ha asszony rámparancsol!

Különben szex megvonással fenyeget! 😆

márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen de nem azt akarom mások életében vajkálni, csak érdekel hogy máshol is előfordul ilyen és ha nem csak szexben van eltérés, akkor mi lehet az ok.
márc. 21. 10:44
 6/13 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
3# ugyanez volt nálam is. aztán meg csodálkozott, hogy utána már nem csináltam.....
márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nállam örült. Ő volt a Sub én a dom.
márc. 21. 11:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul ilyen, de nem mindegy a határvonalak, hogy amire kérik az mennyire áll tőle távol. Ha az "belefér, de semmi különös" kategória, akkor örül neki, hogy ezzel is örömet szerezhet a párjának (tipikusan ilyen az enyhe lábfétis, szexi fehérnemű felvétele sokaknál). A másik véglet amikor "nagyon nem akarom" de unszolásra mégis megteszi - na ezek a storyk nem szoktak jól elsülni a végén!
márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fenyegetés, félelem.

Mindketten a kölcsönösség és a kommunikáció alapján teszünk, vagy nem teszünk meg dolgokat.

Különben nem normális párkapcsolatban élnénk.

márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem de nem merte bevallani. Egyszer véletlen kibukott. Azóta enyhébb a BDSM. Akkor nyugodott meg hogy nem csak emiatt kell. 3 év után derült ki. Azt viszont tényleg szereti.
márc. 21. 11:39
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!