Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom nagyon le szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon le szeretne már feküdni velem, de én nem szeretném még... Szóval, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Azt mondja nagyon kíván, és sokszor látom rajta a csalódottságot, mikor azt mondom neki, hogy még nem. Mégsem érzem azt, hogy csak azért lenne velem..9 hónapja vagyunk együtt.

márc. 22. 23:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Hány évesek vagytok?
márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Én 1 hónap után kidobtalak volna, ha nem lennél hajlandó semmilyen szexuális tevékenységre velem. (petting stb.)
márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Petting sincs?
márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

9 hónapja???

Néhány lány miért vár ennyit az első szex előtt? Ha valami trauma ért vagy ilyesmi, azt megértem, de egyébként nem.

Mondom ezt nőként. A szex nem ördögtől való... A szüzességed pedig nem kincs, csak egy állapot.

márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem inkább a mélyebben vallásosak között kellene keresgélned. Ők biztosan jobban kivárják a sorukat.


A liberás elvek szerint élők között ez szakító ok szokott lenni.

márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Azt hogy remélem szakit veled mert te se nem szereted se nem kivànod.ezért felesleges veled jàrni is
márc. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Te sem leszel rossz ember attól, hogy még nem alarsz szexelni, de ő sem lesz rossz ember attól, hogy ő meg szeretne. De azt meg kell érteni, hogy ez így nem jó. Erről kell tudnotok beszélni, hogy te miért szeretnél várni, ő hogy érez ezzel kapcsolatban. Mert ebből az lesz, hogy ő megunja a várakozást, te meg majd meg fogsz sértődni. Ha nem tudtok ebben közös nevezőt találni, akkor nem fog működni a kapcsolat.
márc. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Nincs azzal baj, hogy nem szeretnel vele lefekudni, de ezt mondd meg neki. Teljesen ertheto, ha neki fontos a testiseg, az is ertheto, hogy neked nem, de a ketto nem nagyon fer meg egymas mellett.
márc. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha nem akarod, akkor ne csináld, hiszen lényeges hogy te is jól érezd magad. Legfeljebb beszéljetek rólla, hogy neked még nem megy, és gondolatban foglalkoz a témával. És idönként petting jeleggel kézzel elélveztetheted.
márc. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
9 hónap?? Örülj, hogy még veled van. Amúgy nem értem miért.
márc. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!