Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülők, ti el tudnátok fogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti el tudnátok fogadni, ha a lányotok álomhívatásának a domináskodást választana?

Figyelt kérdés

márc. 23. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnám fogadni (apaként) de csak ha tényleg csak azért csinálja mert ő akarja és nem valami (pl pénz) kényszeríti rá miközben nem csinálná szíve szerint. Nyilván azért tudom elfogadni mert engem is érdekel a bdsm. Legtöbben nem így tekintenek rá az biztos.
márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11,azt is elfogadnád,hogy idegen,öreg,kövér pasikat matyiz?
márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akik azt mondják, hogy nem tudják elfogadni, tőlük kérdezem: Karrier/munkaválasztáaban nem az a fontos, hogy annak, aki űzi (jelen esetben, mondjuk a gyerekednek) jó legyen, illetve az ő igényeit kielégítse?


Ha neki jó, akkor miért fáj neked, ha más utat választott, mint a többség?


#10-11-12: Igen, én ezt el tudnám fogadni, ha az ő saját, szabad akaratából teszi, akkor is, ha még nincs gyerekem, de ha lenne, akkor el tudnám fogadni.

márc. 25. 09:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!