Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tetszik a kis és nagy mell is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kis és nagy mell is?

Figyelt kérdés

Ha valakinek tetszik a nagy mell, attól még tetszhet neki a pici?

Ismerkedem valakivel, akinek tudom ki volt az exe, és hatalmas cicijei voltak. Lehet, hogy nem igaziak, mert amúgy egy törékeny alkat a nő, a mellei meg hatalmasak és kerekek. De mindegy, hogy igazi-e, a lényeg, hogy nagyok. Gondolom, ha vele volt a srác, tetszett neki a nagy cici is.

Nekem viszont picik, 75B. Ez ilyen esetben lehet gond?


márc. 26. 11:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére a mell olyan, hogy még az ismerkedés előtt lehet látni a méretét.

Ezért aztán, ha szeretne veled ismerkedni, akkor biztos, hogy ez is tetszik majd neki.

márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nekem a lány tetszik nem külön a melle,így ha ő bejön,a melle is be fog,viszont én pont, a kisebbet kedvelem jobban,de mint mondtam nem ez a lényeg.
márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hmm igazából vannak csalóka ruhák, meg melltartóban is nagyobbnak látszik (nem push up), de valamennyire lehet következtetni.
márc. 26. 12:02
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik a kicsi és a nagy is, mindegy mekkorák.
márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi, akkor is lehet a nőn valami más a vonzó rajta. Bár kicsi a melle, de jó az alakja, vagy egy ilyen angyalarcnaknem lehet ellenálni, stb..
márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a melledből állsz. Egyébként sem játékszer. Akinek nem jössz be egészen, az majd tovább áll.
márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%

Találkozzál vele úgy is, hogy nincs rajtad melltartó.

Egyáltalán b-snek minek? Nagyon lóg?

márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

75B az átlagos, nem kicsi.


Elismerem, vannak férfiak, akiknek a nő egyenlő a mellekkel. De szerencsére a többség az egészet nézi. Ezért ha valaki nagymellű nővel járt, nem feltétlen csak a nagymellű nővel fog ismerkedni a jövőben. Nyílván mindenkinek van preferenciája, csak az élet felülírhatja.

márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nekem pl a kicsi volt a kedvencem a 75B amilyen az első exemé volt imádni való volt, utána később megint volt egy ilyen exem akinek szintén imádtam a kis melleit. A kettő között volt egy nagyobb mellű barátnőm és később egy elég nagy mellű anyuka. Nálam mondhatni a fordított helyzet volt, hogy kis mell párti voltam, viszont ugyanúgy imádtam a nagy melleket is.


Ami döntő ilyen téren az valójában nem is a mell méret, hanem a megfelelő személy és a hozzávaló test amit kiélvezhetek. Nem attól volt számomra pozitív, vagy épp negatív egy együttlét, vagy akár csaj, mert kicsi, vagy nagy mellei voltak. Sokat számít az, hogy milyen személyiséged van, ne mellre akarj redukálni dolgokat. Ami NAGYON fontos, hogy ezt a melles témát nem annyira szeretjük hallgatni, hogy "jajj nekem kis mellem van, nem tetszik", vagy épp a "te a kis melleket szereted, nekem nagy van", esetleg fordítva.


Ha pozitív benyomást akarsz kelteni, akkor legyél elégedett magaddal és ne aggódj ezeken. Ne az exeket vedd alapul, mert nem véletlen exek, inkább az exek hibáit ismerd, amiket jobb elkerülni!

márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem lóg, de látni, hogy nincs rajtam, ha nem direkt olyan ruhát veszek fel, amit melltartó nélkülire terveztek. Aztán még manapság is elég sok a mutogató ember, aki kiakad, hogy atyaúristen NINCS RAJTA MELLTARTÓ. Egyszerűen csak komfortosabb.
márc. 26. 12:35
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!