Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tetszik a kis és nagy mell is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kis és nagy mell is?

Figyelt kérdés

Ha valakinek tetszik a nagy mell, attól még tetszhet neki a pici?

Ismerkedem valakivel, akinek tudom ki volt az exe, és hatalmas cicijei voltak. Lehet, hogy nem igaziak, mert amúgy egy törékeny alkat a nő, a mellei meg hatalmasak és kerekek. De mindegy, hogy igazi-e, a lényeg, hogy nagyok. Gondolom, ha vele volt a srác, tetszett neki a nagy cici is.

Nekem viszont picik, 75B. Ez ilyen esetben lehet gond?


márc. 26. 11:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem a feszes kis ciciket, főleg h sokan nem vesznek hozzá melltartót.
márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, és szerintem sok férfitársam is, hogy mindegy hogy pici a cici vagy nagy-e. Feszes vagy lógó. Minden mellnek megvan a saját varázsa. A legfontosabb hogy szabad legyen megfogni.
márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Feneked milyen?
márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nagy részét az összkép érdekli, alkat, fenék, arc, milyen a bőröd (nekem sok pasi mondja, hogy ritka puha selymes bőröm van és nagyon tetszik nekik), haj stb, és kimondottan sokan szeretik a kisebb melleket is. Kevés van, aki csak a nagyra lenne rádurranva, úgyhogy nyugi, nem ezen fog múlni.
márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Persze, általában nem is a méret a számottevő.
márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, amíg igazi és nem a két véglet bármelyikére esik.
márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Számomra az a lényeg, hogy szép legyen a cici és a hozzá tartozó leányzó aranyos, kedves legyen és szeressem.
márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
A 75B teljesen jó méret. Nekem ez a kedvencem :)
márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#14 ezt a bőrt nem szeretem hallani, még ha igaz is, mert sokáig küzdöttem pattanásokkal, és nincs bababőröm az arcomon. :D (tág pórusok, foltok.) Ezt mondjuk csak az látja, aki előtt lemosom a sminkem.

A testemen viszont selymes, puha bőröm van, és figyelek rá, hogy szőrtelen is legyen. Összképre mondjuk mindig megkapom, hogy szép, csinos vagyok, szóval csak gondoltam megkérdezem ezt a cici dolgot.

márc. 26. 14:09
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján elég vonzó lehet. :D
márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!