Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza el, mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza el, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ki kell írnom magamból. Köszönöm, ha elolvasod és az értelmes választ! Barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk elsőre mind a ketten. Míg ruhába voltunk, még úgy az elején nagyon jól ment, csak mikor jött volna a tényleges szex, akkor odalent megállt a tudomány, és akárhogy vártam, egy centit sem akart keményedni, pedig a hölgy már rajtam volt akkor. Mondtam neki, hogy segítsen rá, mert nem fog így menni, de ő azt mondta, nem akar. Hogy győzködtem, aztán kb. a kedvem is elment tőle... Nem tudom, mit csináljak, mert nem hajlandó erre, és lehet, hogy nélküle én nem fogok "megkeményedni". Vagy a másik verzió, hogy teljesen velem van a baj, és az egész napomat tönkre tette, hogy emiatt nem sikerült, és hogy mi bajom van. Már tényleg nem tudom

márc. 27. 06:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
Ne erőltesd soha azt, amit a másik nem akar. Kézzel segítsen rá, Neked meg lazítani kéne megtanulni.
márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Elsőre nem tudtam és be is láttam hogy ezert volt

Mikor másodjára neki futottunk teljesen nyugodt voltam és vartam hogy na

De igen itt a problema hogy ő meg semmi..

márc. 27. 07:06
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Jó, hogy már most van kit hibáztatni ha neked valami nem megy...
márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igen de en magamat hibáztatom! És erre keresem a megoldast
márc. 27. 07:30
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha a baràtnő semmit sem tesz és nem is akar semmit se vàrjon.ez a nő egy nulla.kidobnàm.keress màs baràtnőt.
márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5 igy van teljesen megértő talan jobbat nem is talàlhattam. Ő is mondta hogy nem baj majd maskor de félek hogy ugyanez lesz és mar nekem ciki..

Viszon

#6 sajnos megfordult a fejemben pedig en csináltam neki remélve hogy majd megy vissza is

márc. 27. 07:41
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem igy van*

Bocsi szarul irtam

márc. 27. 07:46
 8/32 anonim ***** válasza:
53%

Hagyd a pitlibe ezt a lányt. Aki alapból így elzárkózik hogy nem foglalkozik azzal, hogy te is jól érezd magad nem érdemel semmit. Én rögtön elhagynám.

Egyébként én is jártam így.

A gond azzal van, hogy a lány nem kíván téged igazán. Vagy fél hogy nehogy bénázásnak hidd hogy pl. nem tud jól szopni.

márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%

A csaj hozzáállása is elég fura az biztos. De neked hogy nem keményedik be ha pl smároltok? Vagy ha beleül az öledbe?

Én még nem voltam olyan pasival akinek ezektől ne lett volna kemény szinte azonnal.

márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#10

De ez megtörténik

Ha hozzáér nadragon keresztul a combomhoz meg attol is

Meg esku attol is amikor en csináltam neki

Csak a problema hogy mikor levetkőzunk akkor nem volt semmi csak ram maszott és hajrá

márc. 27. 07:54
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!