Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza el, mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza el, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ki kell írnom magamból. Köszönöm, ha elolvasod és az értelmes választ! Barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk elsőre mind a ketten. Míg ruhába voltunk, még úgy az elején nagyon jól ment, csak mikor jött volna a tényleges szex, akkor odalent megállt a tudomány, és akárhogy vártam, egy centit sem akart keményedni, pedig a hölgy már rajtam volt akkor. Mondtam neki, hogy segítsen rá, mert nem fog így menni, de ő azt mondta, nem akar. Hogy győzködtem, aztán kb. a kedvem is elment tőle... Nem tudom, mit csináljak, mert nem hajlandó erre, és lehet, hogy nélküle én nem fogok "megkeményedni". Vagy a másik verzió, hogy teljesen velem van a baj, és az egész napomat tönkre tette, hogy emiatt nem sikerült, és hogy mi bajom van. Már tényleg nem tudom

márc. 27. 06:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#18

Aha szerintem 1/1 leírtál engem, egyetértek

márc. 27. 10:49
 22/32 anonim ***** válasza:
57%

Nalátod, ha ez így van akkor tipli. Nem kell kergetni azt, akivel nem joooo :-).

Majd jön az x-edik lány, aki tényleg jót akar neked, ugy lecummant, hofy a füled kettéáll. Eszedbe se fog jutni ez a lány.

márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit vártok egy szűz lánytól, nem tapasztaltak, okés. A tapasztalt szűz nő egy oximoron. Ráadásul a kérdező is ugyanolyan kezdő.
márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Mitől van ez?


Hát barátom sok mindentől lehet!

Lehet csak egy dolog, ezt kétlem, de meglehet, több minden együtt állasa okozza.


Az elsőre alatt azt értd, hogy dúrbele, semmi különös előjáték és mehet a kupakolás, vagy elsőre alatt, azt érted hogy mindkettőtöknek ez első közösülés lenne?


Mert az utóbbi esetben tapasztalatlanság is okozhat gondot.

Nem mindig gyors elélvezés a vége, megesik, hogy merevedési gond adódik.

Ennyi infóból innen megítélni, miből adódott a gond, nem egyszerű.

Az izgalom megfelelő hiányán keresztül az idegeskedésig, a megfelelő összhang, a kémia hiányáig bármi bejátszhatott.


Meglehet, hogy csak rossz napod volt és nem vágytál rá annyira.


Az én koromban az izgalom fenntartása, már készkihívás néha.

Izgalom nélkül meg nincsen merevedés, de ehhez kell egy ”partner”, aki veled összhangban van és te meg vele.


Amit nem látunk, csak sejtünk, az sokszor izgatóbb, mint a valóság.

Bizonyos ruhadarabok, ha fent vannak, csak a vágyat fokozhatják.

A fokozatosság sokszor célravezetőbb, mint a hirtelen mindent ledobunk magunkról és aztán, adj neki. Ehhez erős és állandó vagy fokozódó vágy kell, másként nem működik.


Mint írtam a partnernek nagy szerepe van és, ha nincsen összhang, akkor sokan ezt nem jól viselik. A férfinek kell fenntartani az erekcióját, és már elnézést, de a nőnek ”csak” szét kell tenni a lábát. Nem mindegy a fogattatás, mert egy kis bizonytalanság, negatívum és oda az amúgy is gyengelábakon álló erekció.

Míg fiatal az ember nem csak tapasztalatlan, de magabiztos is. Néha ez a magabiztoság nem vezet sehová és saját kudarcaiból tanul, ha tanul.

Volt barátnőmmel, még fiatalok és tapasztalatlanok voltunk sok éve.

Ő nem szerette az előjátékot, szerintem szégyenlős volt,…. vagy kitudja.

Kis tipi-tapi után állandóan dugni akart, igen dugni, mert inkább volt az, mint szeretkezés. Sehogy nem lehetett rávenni egy kis orálra, itt az ő kényeztetését is értem. Nem is maradtunk együtt, nemakartam olyannal lenni, aki nem tud megnyílni, nincs meg az összhang.

Tudom milyen anikor kis tapogatás után dugás jön. Hidd el egy idő után frusztráló tud lenni ez is. Valahogy olyan féloldalúnak éreztem az egész kapcsolatot. Érdekes, hogy a feleségemmel 30 év után is jó az összhang és a szex is. Mindent úgy alakítunk és igazítunk, hogy jólegyen, de ehhez kell a közös együttműködés és kémia.


A barátnőddel meg beszéljétek át és kísérletezzetek, mert másként nem fog működni. Zsinórban minél több kudarcot élsz át, annál nehezebben fogsz tudni rendes erekciót produkálni.

Hidd el, tudom miről beszélek, volt olyan időszakom, amikor depresszióval küzdöttem és a ”gyógyszerek” mellékhatásaként erekciós problémáim voltak.

Biztos vagyok benne, hogy Te érzékenyebb típusú ember vagy és ezért minden hatással van rád.

Olyat is érzékelhetsz amire nem is gondolsz, mondjuk a kémia hiányát a nőben vagy a feszültségét…

márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#24

Az elsőt arra értettem igen hogy az első szex

2x futottunk neki egy nap mert elsőre idegesek voltunk

Előjáték volt bőven, főleg tőlem mint írtam csak ő nem tett semmit

És sajnos ezzel egyetértek hogy minél több ilyen lesz az egyre rosszabb lesz nekem

Valahogy mindenképp megpróbálok erről beszélni és meg kell tudnom olyan döntést is hozni hogy kész, ennyivolt... baszott nehéz ez

márc. 27. 11:15
 26/32 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

2 hete

De ismerem 2 majdnem 4 éve

Eddig barátok voltunk csak többre sikerült

Ugymond skippeltük az ismerkedős részt

márc. 27. 11:59
 28/32 anonim ***** válasza:

A 24-es vagyok!

#25-re.


”Előjáték volt bőven…”

Azt se feledd, hogy néha a túl sok sem jó!

Ennek akkor van értelme, ha látod, hogy egyre nagyobb izgalomba van a nő.

De ha közben a te vágyad lohadd, akkor az nem jó. Ilyenkor kell a ”partner” segítsége. Mondjuk csere vagy közös izgatás.

Ezek szerint a lány is kezdő.

Vagy is lehet gátlásos.

Ha még nem izgatott soha senkit orálisan vagy sehogy, akkor félhet attól, hogy ”bénázik”. A nők ugyanúgy izgulnak attól, amit még nem csináltak, csak valaki jobban kezeli.

Itt az én példám és az akkori barátnőm. Feltehetően zavarta, hogy valamit nem fog jól csinálni és én meg esetleg ”büdösnek” vélem a punciát, stb…

Az emberek nem mindig és nem feltétlen jól kommunikálnak, és ezért fére értések adódhatnak.

Beszéljétek meg. Ha hajlandó változtatni és elárulja miért nem segített neked, akkor próbálkozzatok újra. A zavaró tényező mindig gond lehet és rossz a hatása, sokaknál. Mire gondolok?

Egyszer ebédutáni szieszta keretében a barátnőménél a heverőn feküdtünk és hárultról támogattam egy pokróc alatt. A becsukott szoba ajtaja katedrálüveges volt és láttuk, hogy valaki befelé készül. Kopogás és nyit be lassan. A barátnőm fel akart ugrani én megfogtam és ott tartottam. Mondtam maradj, mind ha csak pihennénk. Az anyja nyitott be és leült beszélgetni. Tudom perverz, de a helyzet adta, én újra bemerevedtem és benne pihentettem a pélót. De megesett, hogy az autójuk hátsó ülésén a farmerje zsebén keresztül, amin egy kis lyuk volt, (csináltam nagyobbat) a bugyijába turkáltam. Míg az ősei elől ültek és hatul elégítettem ki a lányukat. Ha bírod ezt a fajta izgalmat, akkor minden mehet. De ha nem, akkor minden megfog zavarni, ami eltereli a figyelmedet.

Ha tudjátok, hogy van otthon valaki és bármikor bekopogtat, akkor az utóbbi esetben még tudat alatt is befolyásolhat.

Olyan helyet, időt válasszatok, amikor csak ketten vagytok, és tuti nem jön haza senki.

márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy petting se volt köztetek, csak egyből durr bele, mert miért ne?
márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#28

Elojatek alatt lattam hogy elvezi ez meg engem is beinditott

Az hogy miert nem annyit leszogeztunk elotte hogy szájjal nem mert neki az undorito. Jó oké belementem de mondom kezzel szerintem alap dolog és azt mondta kozbe jott ra hogy azzal

Mondom az úgy jó akkor siman annyit akart hogy tegyem bele és hajra

#29

Ja kb, en csinaltam neki o meg egybol akarta de hogy hozzam nyuljon isten őrizz…

márc. 27. 22:09
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!