Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lazább felfogásőú nők, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazább felfogásőú nők, és pasik, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Valóban ennyire lelombozó a dolog? Úgy volt, hogy egy laza ottlétre eljön hozzám egy csaj, de az ágyam egyszerűen megadta magát, és 8 hét mire a következő megérkezik, szóval, most egy matracon alszok a földön, és ha létrejött volna az "üzlet", akkor ott lettünk volna, de ezen borzalmasan berágott. Bocsi, pasik véleményére is kíváncsi vagyok, mert értetlenül állok a helyzet előtt.

márc. 27. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%

Atyaisten...képes lettél volna matracon együtt lenni valakivel? Tudod, nekünk nőknek ez megalázó és proli, egy matracon szexelni szerintem megalázó és szegényes, úgy értem hogy szegénységet, csóróságot tükrözöl vele. Én is úgy elküldtelek volna, hogy...be se fejezem inkább, szégyelld magad.


24/L

márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Vannak válogatós nők, de nem mindegyik az. 22\l
márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebben történt, hogy felmetem egy pasihoz. Semmi komoly nem volt, egy ideje dumáltunk, egyszer taliztunk. Felhívott magához az új albérletébe, ami a leggagyibb bútorokkal volt felszerelve. Ölbe vett, csókolóztunk, majd ledobott az ágyra. Ami azzal a lendülettel megreccsent, és több deszka leesett meg megrepedt. Alig voltam 60kg, szóval nem indokolta a hab testem ezt a pusztítást. Pofám leszakadt azonnal, és mondtam neki, hogy beszállok a kárba, sajnálom, hogy tönkre tettem az ágyát. Sosem felejtem el, hogy azt mondta, “nem baj, akkor basszunk szét mást is”. Szóval szépen körbementünk aznap a lakásban, asztal, fürdőszoba, kanapé, letettük a matracot is. Tanulság, hogy nem kell mindenre befeszülni. Aki annyira karót nyelt, hogy mindenen problémázik, azzal nem érdemes foglalkozni.
márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként volt ilyen, hogy kénytelen voltam matracon aludni míg jön az új keret 😅 úgyhogy engem ez nem zavarta volna.
márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1-es, csak úgy mondanám, hogy 800 eurós ágyat vettem, és akik meg pozitívan reagáltak, nekik nagyon köszönöm..
márc. 27. 14:33
 6/15 A kérdező kommentje:
5, köszi szépen, ahogy mondtam is, nem csóróság, vagy igénytelenség az oka, hanem egyszerűen így tudtam megrendelni..
márc. 27. 14:47
 7/15 anonim ***** válasza:

#4

Az én ágyam nem reccsenne meg alattad😊

Ettől függetlenül szívesen körbe... vezetnélek a házon😊

márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én Laktam úgy egy exemmel anno albérletbe, hogy én a matracon aludtam(és ott is b@sztunk), mivel egyrészt nem volt elég hosszú az ágy(nem vagyok alacsony) és ráadásul gyűlölöm ha rugós. :D Válassz kevésbé kényes cselédet!
márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez hülyeség... Mármint a csaj hülye, hiszen ebben semmi nincs, erről senki nem tehet, hogy leszakadt az ágyad, ne viccelj. A csajt hagyd a francba, keress érett felfogasú nőt. Illetve ehhez érettség sem kell, csak ne legyen hülye a másik.


Viszont hadd kérdezzem meg, hogy a kulcsszavaid között miért szerepel a "földönkívüli"? :D

márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
11-es, ha akarom van nőm, és a kérdést a kérdés mivolta miatt tettem fel.
márc. 27. 15:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!