Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lazább felfogásőú nők, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazább felfogásőú nők, és pasik, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Valóban ennyire lelombozó a dolog? Úgy volt, hogy egy laza ottlétre eljön hozzám egy csaj, de az ágyam egyszerűen megadta magát, és 8 hét mire a következő megérkezik, szóval, most egy matracon alszok a földön, és ha létrejött volna az "üzlet", akkor ott lettünk volna, de ezen borzalmasan berágott. Bocsi, pasik véleményére is kíváncsi vagyok, mert értetlenül állok a helyzet előtt.

márc. 27. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mi volt a problémája. Elég egyértelmű a szitu, tárgyak tönkremennek, elromlanak, van ilyen és számtalan esetben előfordul, hogy nem csettintésre lesz helyettük más. (Várni kell valami miatt, anyagiak, nincs belőle pont olyan, amit mi szeretnénk, stb). Normális gondolkodású nő szerintem ezt megérti. Nekem nőként fontosabb az, hogy tiszta, rendezett környezet legyen. Éppen még izgalmasnak is lehetne találni a helyzetet, hogy most kicsit "extrémebb" körülmények között esünk egymásnak.
márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös hozzászóló, én is így gondolom, köszi szépen.. Hétvégén megreccsent az ágy, de mivel dolgom volt, a következő hét péntekén tudtam megrendelni a következőt, amire azt mondták, hogy hat-nyolc hét, szóval én is azt gondolom, hogy ez tartósan nem jó, de lehetne egy újdonság az együttlétben.
márc. 27. 15:23
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon igényes volt a nő, de azért megérthette volna a helyzetedet.
márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, legyen igényes az ember, de amikor "vészhelyzet" van, és nem tudom mit kellene tennem, elmennem személyesen fátvágni, és gyalulni stb-stb, hogy hamarabb legyen normális ágyam..
márc. 27. 16:02
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣🤣
márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!