Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a transz-nemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a transz-neműségem miatt van ez?

Figyelt kérdés
nos , sokszor úgy érzem hogy a barátomnak. csak a szexre vagyok jó mert mindig bánt engem lekezelő szavakkal, de hogyha szexről van szó soha nem említi meg, de tudja hogy mennyire, fáj ez nekem mèg sem hagyja abba .

márc. 27. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod el ha ennyire bánt ?
márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem értem miért kell egy ilyen kapcsolatban benne ragadni. Szerintem tuti találnál magad mellé normális embert.

Látod én meg pont fordítva vagyok, egy normális transzexuális nőt nem találok akivel kapcsolatban lehetek,nem csak szex van.

márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom hogy ki kéne lépned a kapcsolatból és olyan pasit keress aki szeret téged
márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Borzasztóan nehéz elhagyni a megszokott "állóvizet", én is volt, hogy olyan komprumisszumokat megkötöttem, amiket nem kellett volna, de utólag okos az ember. Remélem nem veszed te sem és más sem kioktatónak amit írok, de egy életünk van, és nem tudjuk meddig tart. Tudom, borzalmas hirtelen egyedül lenni, velem pár héttel a 2020-as lezárások előtt szakítottak, és szörnyű volt az egész, de túléltem.
márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sokaknak, igazat adok tényleg ki kéne lépnem. de, a szeretetem visszatart lehetséges, hogy csak túl gondolom lehet, hogy csak szereti a szexet és csak emiatt, van.
márc. 27. 16:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy csak a szex miatt igen
márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Meg biztos csinos is vagy és nem akar átengedni másnak
márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez nem a transzneműséged miatt van. Ha valaki bánt, az nem a te hibád, hanem az övé, mert egy barom.
márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"hogyha szexről van szó soha nem említi meg"

Mit?

márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!