Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja felfogni, hogy erre nem vagyok képes?

Figyelt kérdés
A barátommal már 4 éve együtt vagyunk. szeret engem annak ellenére hogy transznemű nő vagyok, élvezetes a szex, de egy ponton nem tud túljutni tudja hogy nem vagyok képes szülni. mégis, gyereket szeretne tőlem, említettem, neki hogy fogadjunk fel bér anyát, vagy fogadjunk örökbe egy kislányt, de neki ez sem jó, hogyha annyira szeretne akkor nem mondaná nekem ezt, állandóan van olyan, is hogy egyszerűen csak ideges lesz, és kiabál velem hogyha nem szülők neki gyereket akkor elfog, hagyni ami persze hogy rosszul esik, de ő, is tudja hogy hiába vagyok megműtetve, nem tudok gyereket szülni neki .

márc. 26. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz lóra tett. Úgy értem a párod nem volt tisztában a döntése következményeivel. A párod béna.
márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Mert hisz a propagandának.
márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy semmifele no, te egy megcsonkitott ferfi vagy.


Amugy full kamu az egesz. Aki transz 'novel' kezd parkapcsolatba, az pontosan tudja mit csinal, es azt is pontosan tudja hogy mi az ami lehetetlen tenyleges noi szaporitoszervek nelkul.

márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Magyarországon nincs legál béranyaság.
márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn írom ezt, de kamu.
márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
kamu, annyira megvernélek a kitalációért.
márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy csak az a célja hogy te szakíts vele mert ő nem mer.
márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne az a célja hogy szakítson?
márc. 27. 12:10
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Pàrod az beteg. Tudnia kellet 4 éve mit vállal.

Jobban teszed ha tényleg véget vetsz ennek a kapcsolatnak. Rossz vége lesz igyis úgyis.

márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
@Kerdezo: milyen elegansan atsiklottal afelett, hogy full kamu a sztori. Mondd, ez a 'parod' most is itt van velunk a szobaban?
márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!