Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy nőt túl sokáig dugnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt túl sokáig dugnak (elnézést, nem tudom máshogy fogalmazni), ennek az ingerétől és a sorozatos élvezések hatására "el tud menni az esze"? Mi van a tűréshatáron túl? 22/L

Figyelt kérdés

Hentai nézés közben jutott eszembe párszor az évek során. Értem én, hogy animáltan is túljátsszák, de látok benne igazság alapot. Szexuálisan nincs tapasztalatom, de csak a maszturbáció rövid időn belül képes érzékennyé tenni, ami után el tudnám képzelni, hogy nagyfokú inger hatására akár rá is mehetne ideig-óráig az eszem. Persze ez csak spekuláció.


Amiket én nézek, azok zömébében többes és erőszak van, nem egy emberen múlik a "teherbírás".


És utána mi lehet? Mármint, a tűréshatárt átlépve, amikor úgymond elmegy az esze, amikor gondolom akaratlanul rángatózni kezd az erős ingerektől, de ha az csak folytatódik és folytatódik... Elméletileg mi van akkor és mi lesz?


Tudom, hogy nagyon sután sikerült leírnom, ezért is elnézést is kérek, de remélem, azért nem is lett teljesen érthetetlen.


márc. 28. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Pityu, látszik, hogy tavaszi szünet van az iskolában...
márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Figyelj, szerintem én kellőképpen normális hangvételben írtam ahhoz, hogy hasonlóan normálisan kapjak választ. Dolgozó felnőtt ember vagyok, rég nem érint a tavaszi szünet. Ha szerinted máshogy van, lelked rajta, nem fogom bizonygatni az igazamat, azonban neked a kérdést szükségtelen látogatnod.


Szép napot.

márc. 28. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg léteznek ilyen határok és el se tudod képzelni, hogy milyen az amikor átléped a saját limitedet.
márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Nem minden nő képes sorozatos orgazmusra. Aki igen, annál viszont elképzelhető, hogy a végére teljes extázisban van. Én még sajna nem futottam össze ilyennel 😀 olyannal voltam már, aki képes sorozatos orgazmusra, de nem került az általad említett állapotba. Bár lehet ez az én hibám is 😁
márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy ájulásig dugni egy csajt, akkor igen lehetséges.
márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!