Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem vevők a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vevők a csajok olyan pénzes kalandra hogy ismeretlenül találkozunk egy sötét helyen, nem tudunk a másikról aztán elintézzük a "dolgot" és mindenki megy a maga dolgára?

Figyelt kérdés
Én megdugom, ő szop, én kifizetek mondjuk 10 ezret aztán csókolom. Nem láttuk egymást és nem keressük egymást. A szuper jó alakú csajokat még megértem de akik egyébként szexelnének, pénz is kellene nekik, de mondjuk husik és nincs önbizalmuk, miért nem akarnak ezáltal pénzt is kapni és szexelni? Még csak nem is néznénk egymásra. Meg tök buli lenne. Vagy a pénz a kevés? Ha más nagy zsebűekhez valami hasonlóan mondjuk 50 ezret ajánlanék egy ilyenért nem kapnék ennyi elutasítást??
márc. 29. 16:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az életveszélyért cserébe ez egy kicsit kevés.
márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Buli lenne a pasiknak csak.

Ismeretlennel?

Honnan tudod hogy nem erőszakoskodik nem terem ott még 2 pasi.

Nem beteg-e?

Nem kapja le menet közben a gumit?

Sorolhatnám.

márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez kemény...tehát ha valaki nem bomba nő, akkor neki mindenképpen mindenben benne kell lennie?


Hát látod, te még úgysem kellesz a nőknek, hogy fizetsz érte. Te vagy itt a legnagyobb lúzer :D


Arról nem is beszélve, hogy nyilván én sem vállalnám be csak úgy a szexet, tudod nem lehet tudni, nem egy pazichopatával hoz össze a sors, kicsit veszélyes ez a játék.


Főleg, hogy milyen g.cire önző vagy. Leszop, megdugod, kész. Nem minden nő egy prosti, aki csak a férfiak élvezetéért létezik...

márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem vagy vevő arra, hogy leszopj egy lovat egy 10-esért és megdugjon 2 nigger kannibál? Na látod, pont ezért.


A kérdés már maga ostobaságot tükröz sajnos.

márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnket elég rossz tapasztalatok érhették, én is volt hogy ugyan nem egy titkos helyen de fizettem a szexért, de olyan is volt, hogy lehet nem egy bombázó de azeste a beszélgetés végén felhívott magához. Am logikus "lenne" de mind a két fél részéről eléggé kockázatos ez, mert akár a csaj akár a pasi is vihet oda segéderőt.. Én amúgy ezért támogatnám, hogy mint sok más helyen Európában legalizálnák a prostitúciót. Mindenki védve van, az ügyfél is, a lány is.
márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a garancia, hogy nem egy ember- vagy szervkereskedő akar idegen, sötét helyen egyedül találkozni vele? Miért kéne prostituálódnia egy nem tökéletes testű nőnek? Miért érne meg nekik egy ilyen sz@r szex néhány ezret?
márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő hülye, gondoltam, ezt megosztom veled.
márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kis ártatlan...


Egy nő fejében az játszódik le, hogy durvu, megerőszakol, át ad még 5 pasinak, aztán megöl és elás valami eldugott helyen.


Ezért nem mennek bele ilyenbe nők

márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De én nem akarom őket megölni, megerőszakolni, átadni öt palinak, elásni stb stb stb. Szerintem érdekes kaland lenne. Mert engem például pont nem érdekelne a nő ábrázata, főleg ha bőrhibás vagy csúnyácska. Mint írtam fizetnék a nőnek, azaz csak szopjon le, én megdugom, kifizetem, aztán egyikünk sem tud semmit a másikról. Akár el is sétálhatnánk az utcán egymás mellett. Nem ismernénk fel a másikat.
márc. 29. 18:24
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindez így történne, az lehetne izgalmas. De semmi garancia nincs rá, hogy nincs valami sötétebb szándéka a férfinak.
márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!