Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A tudomány mit mond arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tudomány mit mond arról hogyan dől el kinek mekkora farka lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova kéne tenni ezt a kérdést ezért ide rakom.

Van ez a legenda, hogy a mutató és a hüvelykujj közti távolságot kell nézni, meg az ujjak hosszat és az arányban van a farokmérettel. De ez nem igaz úgy tudom. Viszont manapság sok mindent kikutatnak tudományosan az emberről. Erről, mit mondanak, hogy mi dönti el a farokméretet? (Úgy értem még a születés elött)



ápr. 2. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem etikai okok miatt nagyon sok dolgot nem engednek kutatni vagy összefüggéseket megjelentetni.


Amit tudok, hogy a magasság és péniszméret között statisztikailag egy nagyon gyenge korreláció áll fenn. Ezt nem én találtam ki csak szólok, még mielőtt az alacsonyak lepontoznának.


Férfi válaszoló

ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érted a magasabbaknak nagyobb vagy épp hogy kisebb ?
ápr. 2. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb. De nem arányosan, hanem Ax+B regresszió szerint
ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Kérlek linkelj kutatást. Eddig csak olyat talaltam, ami ellentmond ennek.


Szerintem a gyerekkor nagyon nagy hatással van rá. Egy sportos bem elhízott gyerek-tini kor jó hatással lesz, míg sport nélküli elhízott gyereknek szinte biztos, hogy nem lesz nagy.

ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 kérlek mondd el mit jelent az "ellentmondás" szó. Tehát amit találtál kutatások, azok az általam említett tézist


A) nem tudták megerősíteni?

B) cáfolták hogy lenne összefüggés?

C) Pont hogy ellentétes eredményre jutottak (tehát alacsonyabbaknak van nagyobb)?


Nem kértél könnyen teljesíthetőt, de igyekszem neked linkelni kutatást. Sajnos a fentebb említett etikai okok csak részben felelősek az ilyen publikációk még nem jelenésében. Alapvetően az a probléma, hogy a konfidencia intervallum nagyon nehezen értelmezhető/kifejezhető ilyen statisztikai adatok elemzésénél. A szubjektív (ki az aki önkéntesnek jelentkezik és ki nem) és objektív (mérés módja, mert hát legtöbbször nem mereven mérik!) tényezőket már meg se említem.

ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!