Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Talált már valaki erről az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már valaki erről az oldalról szexpartnert?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 13:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Férjnél vagyok, gyerekeim vannak és dagi is vagyok. Szóval bár hiányzik a szex, nem keresek senkit, csak kíváncsiságból kérdezem.
ápr. 3. 13:30
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem, deszívesen nyalnék popsit egy nagy fenekű nőnek :)
ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
sokan, nagy számok törvénye, több ezer próbálkozás fut le naponta az oldalon, néhány betalál.
ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A popsi nyalást nem szeretem, csak a popsi dugást :)
ápr. 3. 13:44
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

#4


Azt is megbeszélhetjük :P

Kis labfetissel vegyítve 😜

ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Passz. Volt 5-8 nő akivel komolyabban megnyíltunk egymásnak, de idővel mind lelépett szó nélkül. Beszéltünk a szexuális elképzeléseinkről is, virtuálisan, vagyis elméletben egymásra hangolódtunk, de semmi sem lett belőle. Azért ezt a szex témát nem eszik nagykanállal, jó nőt szexkapcsolatra találni meg amúgy is lehetetlen. A szexkapcsolatra nem a jó nők vágynak, mert ők vagy nulla libidóval rendelkeznek, vagy pedig párjuk van, ha nincs akkor meg 500 férfi csurgatja rá a nyálát. Itt a gyk kizárt hogy van olyan csinos, jó nő, aki pont itt keresne bárkit is.


A jó nők szexuális élete biztosítva van halálukig, ha nem otthon, akkor külsőssel. Inkább a kövér, rondább nők akik szexkapcsolatról álmodoznak, mert otthon sem találják őket túl gusztusosnak, vagy az életben nem kapósak. Ráadásul a kövérebb nőknél valamiért több az a bizonyos hormon, ami a libidóért felelős.

ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Sok csini szexpartnerem volt innen, és a feleségem is itt ismertem meg.
ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

"Férjnél vagyok, gyerekeim vannak és dagi is vagyok. Szóval bár hiányzik a szex, nem keresek senkit, csak kíváncsiságból kérdezem."

:D

Jajj hagyjál már egy kanos kiéhezett incel vagy! Popsi dugást, azt. Majd pont egy férjezett gyerekes hízott malac ír ilyeneket.

ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7. Fura ízlésed lehet, meg nagy mesemondó is vagy! :D
ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9


Mert mindig a csinos, jófej lányok vonzottak?:D

Nem értem miért olyan hihetetlen ez, a gyakori az egyik, ha nem A legjobb anonim levelezős, ismerkedős oldal a magyar neten. Volt olyan év régen amikor több mint 5000 levelet váltottam itt. :D

ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!