Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz, hogy valaki névreszóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy valaki névreszóló emailt kapjon egy alkalmi szexpartner kereső oldalról/DugniAkarok.com/, hogy xy nevű hölgy ismerkedne ill. lefeküdne a pároddal, regisztrálnia kellett az oldalon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt konkrétan nem ismerem, de van olyan, hogy csupán reklámcélból küld e-mailt egy oldal olyan embernek, aki még nem is hallott az oldalról.
2014. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell regisztrálnia! Én is kaptam ilyeneket amíg freemailes voltam, fiókot vàltottam, most màr nem talàlnak meg ilyenekkel.
2014. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sima eladott címlista.

Valami játéba egyszer regeltél, ahová igazi név kellett, és azóta mindenhová eladták az adatokat.

2014. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kapok ilyen emaileket, pedig nem regisztráltam egy ilyen oldalra sem. Ráadásul hetero nőként mindig nők akarnak velem lefeküdni :D. Egyszer rájuk írtam, hogy mégis árulják már el, hogy honnan szerezték meg az emailemet, mivel soha senkinek nem hagytam jóvá, hogy másnak átadják, még csak nem is válaszoltak.
2014. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!