Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiatal srác hol tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal srác hol tudna idősebb nőt találni etyepetyére? Van valami direkt ilyen fórum?

Figyelt kérdés
Fizetős hölgyek nem érdekelnek.

ápr. 3. 18:21
 1/6 anonim válasza:
100%

Én nem tudom, munkahelyen egyszer összejött hosszútávra.

Meg itt gyakorin kb 5 éve találkoztam korosabb nőkkel, de azóta már minden megváltozott, csak trollok vannak itt..

Próbálj meg ismerkedni élőben, szórakozóhelyen is sok a 40-50+ os nő. Iszol egyet és képed is lesz odamenni.

Nekem volt olyan, hogy odamentem egy tanárnőhoz, nem tudtam, hogy az. Kacagott egyet a koromon, meg mondta, hogy csak nem xy vagyok a 2. sorból, a nevem pont stimmelt, nevettünk egyet meg flört, de semmi nem lett. Viszont én úgy látom, hogy csak ott lehet. Nekem eddig csak ott jössze, rendes barátnőmet is élőben ismertem meg.

Akiket online azok mind barmok voltak.... Nem is értem, hogy lehet elkezdeni beszélgetni írásban, meg 1-2 fotó alapján. Vicc.. Nem az igazi.

24F

ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyen csak szex nincs.

Vagy pénzt, vagy szeretetet kell adni cserébe.

ápr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, és látom, ingyen kégli is kéne.


Az még esetleg működik szexpartnerkeresőn, hogy nagyon ápolt, klassz férfi vagy, jó fotókkal, és autóval mész a nőért és viszed szállodába vagy egy fullos kéglibe, meg is kajáltatod és haza is viszed autóval.

De kevés az ilyen kalandornő.


Ha a lakást is ő biztosítja, neki kerül pénzbe, az inkább gyerek-szülő viszony...

Aki szexet keres, nem fog ilyet csinálni, mert nem pótmama akar lenni.

ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt csak úgy oda írtam. Van lakásom, vagyis csak bérlem, de dugni lehet benne.
ápr. 4. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

5: Az nagyon nem mindegy.

Szexpartnerkeresőn írd oda és írj is nőkre, lányokra.

Ezt a "mamafétist" meg felejtsd el, mi van, ha valakinek nincs gyereke? Az kiesik nálad? A megcélzott korosztály 50%-ának nincs gyereke.

ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!