Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire sok férfira és nőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sok férfira és nőre jellemző az, hogy itt éli ki azt a fajta perverziókat amit nem mer megélni a valóságban?

Figyelt kérdés
Könnyen találnák ezekre itt partnert? Ha van rá mód élőben is tevékenykednek vagy csak a net világa marad?

#Szexről írás #Fantázia megosztás #Erre keresés kizárólag
ápr. 3. 22:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Max sokan szeretnének így tenni, de a legtöbben csak a kéretlen zaklatásig jutnak.
ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy én itt vadászom olyan nőkre, akikkel megélhetjük egymás perverzióit😜
ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1# lehet. 2# már mást írsz. Nem csak itt hanem előben sikerül is. Vagy most mi is van? Hogy éled meg? Kapós vagy azt írod? 🙂
ápr. 3. 23:07
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Találkoztam már innen nőkkel akikkel megéltem a perverzióimat/fétiseimet. De mind fizetős alapon ment.
ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Az én perverzióm, nem igazán létezik Magyarországon, de még a magyar net bugyraiban sem nagyon :D így maradnak a külföldi fórumok, chatek.
ápr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Oh 5#, nagyon érdekes lehet.
ápr. 4. 05:08
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Itt csak probalkoznak az emberek, de nem talalnak mivel az itt irogato nok donto tobbsege is ferfi vagy meleg
ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Írod ezt 7#. Vannak akik mint láttad mást írnak erre. Van aki évek óta lézeng erre. Kívancsivá tett, hogy vajon mennyire sokan vannak olyanok akik pont ezért vannak itt fent, hogy ezeket megtehessék. Vagy csupán unalom űzése miatt.
ápr. 4. 07:17
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Találtam már itt pár lányt például nyilvános szexhez
ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Sikerülni szokott.


Am legtöbbszőr szimpla beszélgetésekből alakulnak ezek itt az oldalon is, meg élőben is.


Nem mondom, hogy kapós vagyok, de valószínű nem lehetek rossz, mert vissza járnak a nők ismétlésért😜🤣


36/F

ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!