Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jellemző a nőkre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jellemző a nőkre a szexuális perverzió?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jellemző? Rájuk is ugyanúgy jellemző, csak ők szeretik megbélyegezni a férfiakat ezzel, ha viszont egy férfi találkozik egy perverz nővel, ált. nem csinál belőle ügyet.
2015. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
69%
Na ez így már nem igaz. Perverzebbek,mint mi,csak nem mutatják egyből.
2015. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én egyből mutatom, minek kerítsek? Nem titok, hogy még a villamos rudára is rámászok
2015. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Jellemző, csak minket hamarabb ér előítéletből fakadó inzultus és sérelem emiatt, mint a férfiakat, így nem hangoztatjuk mindenhol. Mi csak csináljuk :D
2015. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak :)
2015. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem jellemző? Ezt A szürke 50 árnyalatát szerinted ki olvassa, meg ki nézi? 90%-ban legalább a nők vannak teljesen oda érte. ;)
2015. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én ez alól kivétel vagyok!

szűz lány létemre meglepően betegesen perverz fantáziám van pedig többen meg is jegyezték,hogy pont belőlem nem néznék ki.

18/L

2015. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a francokat nem jellemző...

nagyon is sok van csak túlságosan szemérmesek és prűdek!

utálnak és vagy nem is beszélnek a szexről

holott pedig nekik vannak a legmocskosabb gondolataik

és a legelső adandó alkalommal megb*ják magukat...

18/L

2016. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolatban nem elég perverz a Nő. Az a férfi hibája is lehet,mert nem hozza ki belőle :)


Ez egy nő véleménye :)


Másrészről meg nagyon is Jellemző :)

2016. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy ti pasik általában szabadabban beszéltek perverzségekről mint mi :D Legalábbis ha magamból indulok ki, én csak olyanokkal tudok ilyenekről beszélni akiket már ismerek
2016. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!