Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz egy lanynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz egy lanynak ezt vasarolni ha van baratja ?

Figyelt kérdés

Szoval szeretnek venni egy vibratort van baratom , kulfoldon dolgozik es hetvegente jon csak haza. Jol elvagyok vele meg minden csak keveset van itthon.

Nagyon gaz ha vennek egy vibratort ? Lanyok akiknek van kapcsolatjuk hasznaltok vibratort neha ?



ápr. 4. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Az a gáz, hogy ezt gáznak érzed.

Az önkielégítés egy teljesen természetes dolog, ha ettől félsz vagy szégyenletesnek tartod, akkor komoly problémáid vannak.

Az pedig, hogy segédeszközt használsz, nem kéne, hogy külön szégyenérzetet jelentsen.

ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már rég vettem volna neked egy készletet... :D
ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-ik valaszolo

Koszii aranyos vagy :))

ápr. 4. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem gáz és a párodnak sem kéne, hogy az legyen. Szerintem egy érett gondolkodású férfi szerint sem gáz, hanem normális, sőt, vannak, akik maguk vesznek a barátnőjüknek ajándékba.
ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemtől kaptam. Közösen is használjuk, miért lenne gáz?
ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De miért is kellene ezt elmondani vagy eldicsekedni vele?

Ha senki nem tudja akkor annyi.

ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem sértődnék meg, ha barátnőmnek lenne vibrátora (van is a jelenleginek). Közösen is lehet használni, jelenleg mi sem vagyunk együtt minden nap. Miért ne használhatná, én is ki szoktam elégíteni magam ha egy ideig nem találkozunk. Meg nekem is van egy két műpunci itthon. Bár ezt nem tudja, legközelebb felfedem magam 😀
ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen én renceresen használok pasi mellett is vibrátort..L
ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem már párat a páromnak.Együttlétekkor is okoz sok-sok örömöt mindkettőnknek.Pedig nem vagyunk tinik már.
ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!