Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körübelül mennyi ruhára van...

Körübelül mennyi ruhára van szüksége egy 13 éves lánynak? És átlagosan mikor megy ruhát vásárolni? Mennyi időközönként?

Figyelt kérdés
Milyen boltokat ajánlatok? És kb mennyit költsön ruhára?

2014. ápr. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az bizony az adott tizenévestől függ, illetve a szülei anyagi helyzetétől.


Az ideális az lenne, ha legalább akkor menne, ha kinőtte, elnyűtte a ruhákat. Évszakváltáskor praktikus.

Hogy ezen felül mikor, mennyiszer és mennyit, az egyéni.

De egy 13 évesnek még nem kellene olyan óriási ruhatár, mert még rengeteget fog alakulni.

2014. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól állunk anyagilag de nem vagyok egy akkora divat őrült csak érdekelne hogy hány gatya poló stb. Kell egy 13 éves lánynak
2014. ápr. 12. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet számokra bontani...évszakonként legalább el kell menni vásárolni, ezenfelül pl szülinapokkor, névnapokkor, amikor elkopik valami, egyéb ajándékos ünnep előtt...Ugyanis véleményem szerint egy 13 éves lánynak nagyon nem ilyesmivel kéne foglalkozni, én is a fentebb említett esetekben kaptam ruhát, meg ha valamit kinőttem, illetve amikor rájöttem hogy nincs ünneplőm...

Szóval kb három havonta, annyit költsön, amit feltétlen muszáj, mert szerintem egy kislánynak nem ennek kéne a legfontosabbnak lennie...booltok...hmm...én a Takkot nagyon szerettem ilyen idős koromban és a h&m-et (igazából ezt még mindig nagyon szeretem), de a c&a-t is (azóta már ezt se annyira)..

2014. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 nadrág, 5-6 felső, 3-4 pulcsi, harisnyák, egy-két szoknya, 2-3 melltartó, 10-15 bugyi...amikor szükségesnek tűnik.


Én jobbfajta turiból venném, kb 1000-2000 ft/db áron reális (kivéve alsónemű). Úgyis kinővi, meg most alakul ki az ízlése. Normális esetben ilyenkor már ő maga választ, nem az anyuka.

2014. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!